Pondělík a Bezdička neovládli emoce

PLZEŇ - Podruhé v řadě vyšel bodově naprázdno nováček druhé futsalové ligy Motáček Plzeň. Naopak Indoss bodoval už posedmé v řadě a drží se na druhé příčce tabulky.

20.12.2007

Ilustrační fotoFoto: GetPhoto/Sidorják Martin

Terasy Praha – Motáček Plzeň 7:5 (4:2, branky hostů Krejčí 2, Sadílek 2, Bezdička). Plzeňané sehráli v Praze dramatické utkání s velmi emotivním závěrem. „Byl to zápas dvou poločasů. V prvním byli lepší domácí a jen brankář Řezáč nás zachránil od dalších gólů. Ve druhém jsme sice skóre otočili, jenže pak nás domácí zatlačili a i díky několika hodně sporným výrokům rozhodčího v závěru zvítězili,“ uvedl k utkání předseda plzeňského klubu Evžen Zavadil.

Některá rozhodnutí sudího vzbudila na straně Plzeňských bouři nevole, která hostům přinesla dvě vyloučení a tvrdé tresty. „Pondělík, který už po zranění ani nehrál, a později i Bezdička vyhrožovali rozhodčímu. Během utkání i po něm,“ vrátil se ke kritickým okamžikům Zavadil.

Pondělíka disciplinární komise potrestala zastavením činnosti na dvanáct utkání, Bezdička dostal pětizápasový distanc.

Kmochův odkaz Praha – Indoss Plzeň 5:7 (1:3, branky hostů Vašák 2, Holý 2, Šerý 2, Kučera). V kádru domácích se objevilo několik hráčů z vyšších fotbalových soutěží a bylo to znát. Rychle se dostali do vedení, ale Indoss to nezlomilo, v poločase už vedl 3:1.

Druhý poločas byl hodně vyhecovaný, na každé straně padla jedna červená karta. Výhru hostů potvrdil z desetimetrového kopu dvě minuty před koncem kapitán Vašák.

„V těžkém utkání jsme za stavu 4:1 a 5:3 nedokázali využít naše brejkové situace. Jinak by o našem zaslouženém vítězství bylo rozhodnuto mnohem dříve,“ poznamenal k zápasu jeden z trenérů Indossu Tomáš Kadlec.

20.12.2007 VSTUP DO DISKUSE

Kvůli nahlášené bombě evakuovali policisté část Prešovské

Záložník Viktorie Plzeň Jan Kopic (vlevo) se snaží přejít přes jabloneckého obránce Matěje Hanouska.

Kopic: S vedrem se musíme vypořádat

Minipozemek u Globusu možná čeká vyvlastnění

Plzeň - Pětašedesát metrů čtverečních je nutných pro západní okruh Plzně.

Pohotovosti v kraji dostanou přidáno

Plzeňský kraj – Hejtmanství začíná hledat lékaře pro nadcházející tři roky.

Maminka Eva: Natáčení je hezká vzpomínka pro nás i pro dceru

Plzeňsko - Psal se pátek 17. února 2017, přibližně půl páté ráno, když Evě Spurné z Pernarce na severním Plzeňsku začaly kontrakce.

Nominujte Deník v anketě Křišťálová Lupa 2017!

Nominujte Deník.cz do ankety českého internetu Křišťálová Lupa 2017! Díky vám bude mít Váš regionální Deník šanci dostat se do finálního hlasování v kategorii "Zpravodajství".