V hale Slavie VŠ Plzeň se představil Bolevec M.A.T.
Domácí působili v úvodu utkání ospalým dojmem. Toho dokázal Bolevec využít a šel do vedení 8:3. S přibývajícími minutami ovšem docházely házenkářům hostujícího týmu fyzické síly a v poločase si slávisté odnášeli do kabin náskok 14:11.

Po změně stran se ještě dokázali hosté svému soupeři přiblížit na rozdíl dvou branek (20:22), ale Slavia potom sérií rychlých útoků rozhodla o tom, že body zůstanou doma. Bolevec si nakonec odvážel porážku 20:26.

Důležité body urvali házenkáři Lokomotivy Plzeň B, kteří v domácím prostředí zdolali Sezimovo Ústí 21:20.

V prvním poločase se obě mužstva střídala v jednobrankovém vedení, ale domácím se podařilo před přestávkou utéct soupeři na 12:10.

Ve druhé půli se Lokomotivě podařilo dvakrát odskočit na rozdíl čtyř branek, hosté však takticky vedenou a trpělivou hrou dokázali v závěrečné minutě skóre srovnat.

Lokomotiva po závěrečném hvizdu rozhodčích ještě zahrávala devítimetrový hod, k jeho exekuci se postavil Petr Šimůnek a přesnou trefou zařídil domácím vítězství 21:20.

Domácí prostředí přetavili v zisk dvou bodů také házenkáři z Rokycan, kteří zdolali Ledeč n. Sázavou 27:21.

HK Slavia VŠ Plzeň – Bolevec M.A.T. 26:20 (14:11). Rozhodčí: Moravec, Dolejší. Branky ze sedmiček: 1:1. Vyloučení: 2:4. Diváci: 40.

Sestava a branky Slavie: Slavík, Košňar – Dubský 2, Sláma 7, Fait 2, Bejvl 9, Beneš 1, M. Stuchl, Zedník, O. Stuchl, Hanzlík, Vejvoda 2, Havel, Pecka 3.
Sestava a branky Bolevce: Bošek, Zikmund – Skřivan 2, Svoboda, J. Půta 2, Holomíček 1, Foltýn 3, Hasch 2, Končal 4, Lanzendorf 1, Čelustka, R. Půta 2, Dostál, Duffek 3.

TJ Lokomotiva Plzeň B – Sezimovo Ústí 21:20 (12:10). Nejvíce branek Sez. Ústí: T. Brožek a P. Brožek 5, Svoboda 4. Rozhodčí: Mára, Svítek. Branky ze sedmiček: 1:1. Vyloučení: 4:0. Diváci: 40.

Sestava a branky Plzně: Foltýn, Bokůvka – Hrabý, Jedlička 3, Sedláček 4, Fořt 1, Zoubek 3, Křížek 1, Šimůnek 6, Junek, Schut 2, Skočil, Šmíd 1, Zeus.
HK Rokycany – Ledeč n. Sázavou 27:21 (14:10). Nejvíce branek Ledče: Šubrt 8, Vrběcký 7. Rozhodčí: Václavková, Obořil. Branky ze sedmiček: 2:1. Vyloučení: 4:4. Diváci: 32.

Sestava a branky Rokycan: Kysela, Klička, Schejbal, Holšan, Valeš 3, Kozler 3, Vokurka 3, Beneš 4, Kahovec 2, Cígler 7, Tureček 3, Kára, Kop 1, Kotyza 1.

Ostatní výsledky 3. kola: Strakonice – SK Praha 4 30:33, Písek – Bohemians Praha 19:20, Loko Č. Budějovice – Jiskra Třeboň B 32:32.