Do utkání vstoupily lépe domácí favoritky a ve 20. minutě vedly 11:6. Potom dal domácí trenér příležitost celé lavičce a Cheb do poločasu snížil na 12:14.

Po změně stran se hostující děvčata držela do 45. minuty, kdy prohrávala 17:19. Potom ovšem začaly opět dominovat házenkářky Plzně. Šňůrou pěti gólů v řadě se deset minut před koncem dostaly do vedení 24:17 a nakonec vyhrály vysoko 29:18.

„Mám radost, že šla naše děvčata od začátku za vítězstvím. Chebu navíc chyběly dvě spojky, čímž jsme měli úlohu trošku ulehčenou. Dokonce jsme si mohli dovolit prostřídat všech dvanáct hráček do pole,“ těšilo plzeňského trenéra Róberta Mička.

DHC SVŠ Plzeň – Lokomotiva Cheb 29:18 (14:12)

Rozhodčí: Větrovský, Průcha. Sedmimetrové hody: 3/2:4/3. Vyloučení: 2:1. Diváci: 120.

Sestava a branky Plzně: L. Doláková, K. Boháčková – Havlová 3, Písařová 2, Lišková 6/2, Pousková 2, Kunclová 2, Rumlová 4, Sedláčková 5, Míčová 2, Mancellari 1, Bernardová 2, Mrázová, Srbová.