Házenkáři Plzně prohráli v Zubří

Plzeň - Favorizované Zubří vyhrálo 35:19

16.11.2008

Ilustrační fotoFoto: Deník/Vlastimil Leška

Házenkáři extraligové Lokomotivy Plzeň prohráli v utkání 10. kola extraligy na půdě favorizovaného Zubří vysoko 19:35. Západočeši dokázali s lídrem soutěže držet krok pouze do 9. minuty, kdy byl stav utkání 4:4. V následujících deseti minutách ale neskórovali, domácí tým jim utekl na 12:4 a do poločasu své vedení zvýšil na 20:9. Po změně stran ještě Plzeň snížila na přijatelných 16:25, ale v závěrečné čtvrtině zápasu na hřišti opět dominovalo Zubří a nakonec zvítězilo 35:19.

16.11.2008 VSTUP DO DISKUSE

Naši prvňáci ze 7. ZŠ Plzeň

Cena povinného ručení plíživě stoupá. Pojišťovny na něm tratí

Povinné ručení by mělo podražit. Důvod je prostý, už delší dobu nevydělává a pojišťovny na něm navíc tratí. Kdo zdražení pocítí nejvíce a kdy k němu vlastně dojde, vysvětluje Zbyněk Kuběj, analytik neživotního pojištění Partners.

Nejslavnějšího rodáka Dobříče už připomíná pamětní deska

Dobříč – Malíř a ilustrátor Václav Karel se narodil v roce 1902.

V centru Plzně nefungovaly semafory, dopravu řídila policie

Plzeň - Policie se o nefunkční světelné signalizaci dozvěděla až z kamerového záznamu.

ON-LINE: Ptali jste se lídra KDU-ČSL Stanislava Antoše

Plzeňský kraj - Krajský lídr KDU-ČSL pro blížící se parlamentní volby a místostarosta Domažlic Stanislav Antoš odpovídal čtenářům Deníku v on-line rozhovoru.