Na svou jmenovkyni nestačily

Plzeň – Volejbalistky Lokomotivy vybojovaly v domácím prostředí v duelech s Libercem jen jeden bod

29.1.2016

Ilustrační fotoFoto: DENÍK/Milan Říský

Těžkého protivníka měly ve druhé lize volejbalistek hráčky plzeňské Lokomotivy. Hostily druhý celek tabulky, svou jmenovkyni z Liberce. Soupeřky ze severu Čech potvrdily své kvality a vyhrály 3:1 a 3:2.

Lokomotiva Plzeň – Lokomotiva Liberec 1:3 (19, -17, -13, -21) a 2:3 (11, 23, -22, -21, -8)

Úvodní set prvního zápasu získaly domácí hráčky, ale pak už se hrálo pod taktovkou Liberce.

„Velký rozdíl mezi týmy byl na servisu, my jsme navíc udělali více chyb. Soupeřky dokázaly téměř všechny míče úspěšně zakončit, měly i lepší pole," zhodnotil první duel trenér Jiří Šlehofr.

Velice nadějně rozehrály Plzeňanky druhý zápas, vedly již 2:0 na sety.

„Věřil jsem, že už to dotáhneme k výhře, ale ve třetím i čtvrtém setu nám vždy utekl začátek a ztrátu jsme již nedohnali. Soupeřky minimálně kazily a v tie-breaku si již vítězství pohlídaly," uvedl k průběhu druhého utkání plzeňský kouč.

Lokomotiva: Brožová, Fuchsová, Pavlíčková, Jurčenková, Vlková, Doljaková, libero Michalcová. Střídaly: Kajlová, Härtelová.

Ostatní výsledky: Bohemians – Mělník 2:3 (26, 22, -20, -23, -9) a 1:3 (-25, 17, -21, -19), SF Praha – Jirkov 3:2 (-25, -19, 22, 15, 13) a 3:1 (-24, 20, 27, 17), Rumburk – Děčín 3:2 (-18, 18, -20, 18, 7) a 3:0 (20, 21, 12).

Autor: Ivan Tafat

29.1.2016 VSTUP DO DISKUSE

Trénink FC Viktoria na Kypru
6

Muž nezvládl řízení, s autem vletěl do lesa

Kvůli nahlášené bombě evakuovali policisté část Prešovské

Plzeň - Anonymní oznámení o nastražené bombě v Prešovské ulici zaměstnalo ve středu odpoledne kriminalisty i psovoda se služebním psem.

Kopic: S vedrem se musíme vypořádat

Larnaka (od zvláštního zpravodaje Deníku) – Teplota přesahující třicítku a velké dusno. Záložník Viktorie Plzeň Jan Kopic si uvědomuje, že kromě soupeře a bouřlivého prostředí na stadionu AEK Arena se musí mužstvo na Kypru vypořádat i s nepříjemným klimatem.