Lokomotiva doma zabrala

PLZEŇ - Házenkáři Lokomotivy Plzeň zvítězili v 6. kole nadstavbové skupiny extraligy o 7. až 12. místo na domácí palubovce nad Bystřicí pod Hostýnem 36:30.

23.4.2007

Házenkář Lokomotivy Plzeň Lukáš Klíma (vpravo) střílí jednu ze svých sedmi branek během včerejšího utkání extraligy proti Bystřici p. Hostýnem. Domácí Plzeň vyhrála 36:30Foto: DENÍK/Zdeněk Vaiz

Domácí dostali první gól, po zbytek duelu však už Bystřici do vedení nepustili. Až do 20. minuty byl průběh zápasu velmi vyrovnaný, ale v závěru poločasu si domácí vytvořili pětibrankový náskok (18:13).

Po změně stran stáhli hosté vedení domácích na 20:18 a začali být velmi nebezpeční. Jenže do plzeňské branky nastoupil Broško místo Křížka a svými zákroky přiváděl hráče Bystřice k šílenství. Navíc začal koncert domácích střelců. Deset minut před koncem vedla Lokomotiva už 32:20 a o osudu utkání bylo rozhodnuto.

„Po nepovedeném zápase doma s Třeboní jsme ukázali, že házenou hrát umíme,“ uvedl po utkání trenér Lokomotivy Plzeň Milan Zeus.

Lokomotiva Plzeň – Bystřice p. Hostýnem 36:30 (18:13)
Sestava a branky Lokomotivy
Křížek, Broško – Kalaš 1, Karásek, Cvikl 6/2, Zeus 1, Klíma 7, Kotlaba 8, Uhlář 1, Soukup 2, Semerád, Tureček 7, Klekner 3.
23.4.2007 VSTUP DO DISKUSE

Na Karlovarské se střetlo osobní auto s chodkyní. Žena v nemocnici zemřela

Bartoloměj dnes rozezní zvony pro Barcelonu

Plzeň očima Miroslava Valiny

Plzeň - Čtyřiapadesátiletý Miroslav Valina prožil dětství a část života v malé vesnici na Litoměřicku. Ve svých dvou letech prodělal infekční onemocnění, po kterém zůstal částečně ochrnutý. V dospívání ještě utrpěl úraz, od té doby je upoután na invalidní vozík.

Kvalita vody na Plzeňsku je stále dobrá

Plzeňsko – Krajská hygienická stanice včera zveřejnila výsledky pondělního měření kvality vody v koupacích zařízeních.

Univerzitní stěhování pokračuje

Plzeň - Stát přichystal vysokým školám skoro 14 miliard korun na rekonstrukce či modernizace budov.

Střela z trestňáku mi nevyšla na sto procent, říká Bakoš

Plzeň - Nastoupil a rozhodl. Útočník plzeňské Viktorie Marek Bakoš dvěma góly zařídil vítězství 3:1 ve čtvrtečním úvodním utkání play-off Evropské ligy proti kyperské Larnace.