Pražané nastoupili se svou největší oporou brankářem Zelenkou. Litický tým si od první minuty vytvářel jednu šanci za druhou, ale konečnou stanicí byl vždy gólman hostů. Soupeř měl minimum příležitostí, ale z jednoho z mála útoků si před poločasem zařídil těsný náskok.

Po přestávce přišel očekávaný nápor Litic. Nejprve skóroval z trestného rohu Nicklas, ale hosté dokázali jít ještě jednou do vedení. Proti byl jeden z nejzkušenějších Plzeňanů – Jakub Koryťák. Vzal na polovině hřiště soupeři míček, obešel čtyři protihráče a bekhendem prostřelil brankáře. Tlak domácích sílil a po následujícím trestném rohu skóroval tečí Michal Bárta. Vše dokončil Ondřej Sochor. V nejhezčí akci dne si obhodil soupeřova obránce, přistrčil si míček před vybíhajícím Zelenkou a dovedl jej do prázdné branky.

„Měli jsme ze zápasu trochu obavu, ale přes nepříznivý vývoj bylo cítit, že kluci mají obrovskou chuť, a tak jsem o naší výhře nepochyboval. Vše bylo jen otázkou času," uvedl trenér Litic Michal Soukup.

Litice – President Praha 4:2 (0:1, góly: Nicklas, Koryťák, Bárta, Sochor). Diváci: 95.