Na hřišti nového areálu v Hradci sice byl po první půli nerozhodný stav 2:2, ale po změně stran přesně stříleli již jen domácí, kteří nakonec zvítězili 4:2.

Slavia Hradec Králové – TJ Plzeň-Litice 4:2 (2:2, branky Litic: Dvořák, J. Koryťák).

Týden po prohraném přípravném utkání se stejným soupeřem měl již mistrovský duel podobný průběh i výsledek.

V prvním poločase sice byli Litičtí častěji před brankou soupeře, Hradečtí však v brejcích z minima vytěžili maximum. Domácí dvakrát vedli, Litice ale dokázaly ještě do přestávky srovnat stav. „Nejprve se ujala nenápadná teč Dvořáka, pak si vzal slovo Jakub Koryťák. Ten vystřelil z trestného rohu , vyražený míček si ještě přilepil na hokejku a zametl jej podruhé, tentokrát již do sítě domácí branky," popsal obě branky hostů Tomáš Levý, hrající asistent trenéra Pavla Opavy.

Vstup do druhého poločasu byl za strany hostů pozitivně očekávaný, bohužel, pokazila jej hrubá chyba Strejce. Nezištná nahrávka přímo soupeřovu útočníkovi znamenala vedení Hradce. Poté postupně následovalo pět trestných rohů domácích v řadě, v tom posledním byli domácí úspěšní a zvýšili na dvoubrankový rozdíl. Závěrečný pokus o zteč ze strany Litic již ke změně stavu nevedl. Buď nebyl kompaktní a byly to jen výkřiky jednotlivců, nebo si v rozhodujících chvílích dávali sami hráči ze západu Čech přednost.

Porážka znamená, že Hradec přeskočil Litice v souboji o finálovou čtyřku. Získat první jarní body mohou Litičtí již v sobotu, kdy hostují na půdě šesté Hostivaře.

Litice: Nečas – Soukup, Strejc, Rollinger, Straka, Levý, J. Koryťák, Benda, Nocar, Kudlič, Čvančara, Kordík, Dvořák, Uhlíř, Bárta.

Ostatní výsledky: Hostivař – Bohemians 2:4, Rakovník – Slavia Praha 3:5.