Litice přivezly z Prahy jednu výhru

Plzeň – V extralize pozemního hokeje se hrálo již čtvrté kolo. HC Bolevec hostil tým Hostivaře.

21.9.2011

Ilustrační fotoFoto: DENÍK/Ivan Tafat

Záhy vedl 2:0, ale náskok neudržel a prohrál těsně 2:3. Litice kromě zápasu 4. kola ještě dohrávaly odložený zápas, dvakrát se tedy představily v Praze. V sobotu prohrály s Presidentem 2:6, v neděli zdolaly Pragu 2:1.

HC Bolevec – Hostivař 2:3 (2:1, branky Bolevce: Krýsl 2).

Ani ve čtvrtém utkání nepoznal Bolevec pocit radosti z prvních bodů v sezoně.

Utkání začalo pro domácí skvěle, již v šesté minutě vedl 2:0 zásluhou dvou tref Michala Krýsla. Pak ale jako by se hráči z výsledkem uspokojili a přestali být aktivní, což Hostivař brzy potrestala gólem.

Do druhého poločasu vstoupil Bolevec s cílem navýšit vedení, realita ale byla jiná. Nepřesnou hrou se sami dostávali pod tlak, což přineslo hráčům Hostivaře mnoho možností ke vstřelení vyrovnávacího gólu, a tak bylo jen otázkou času, kdy se jim to povede.

Vyrovnání přišlo v 51. minutě a hosté se dál vinou špatné rozehrávky Bolevce tlačili do jeho obranné třetiny. Svého tlaku využili dvě minuty před koncem, kdy po sérii trestných rohů vstřelili vítězný gól. Bolevec si poté ještě vynutil zahrávání svého jediného trestného rohu již po ukončení řádné hrací doby, ale ten vyrovnání nepřinesl a hosté si odvezli všechny body.

Bolevec: L. Černý – Korbel, Pravda, Kindl, L. Houška, Fretschner, Bicek, Bareš, Krýsl, Brož, Řehák. Střídali: M. Houška, Růžička, Bláha, J. Černý. Trenér : J. Špeta.

President Praha – TJ Plzeň–Litice 6:2 (1:1, branky Litic: Dolejš 2). Soupeř se na litický tým dobře připravil, ve druhém poločase ho přehrával dobrou obranou i větším nasazením.

Litice: Jurek – Dvořák, Soukup, Straka, Rollinger, Nicklas, Kondrát, L. Nocar, Rumplík, T. Koryťák, Dolejš, Vychron, Strejc.

Praga Praha – TJ Plzeň–Litice 1:2 (1:0, branky Litic: Dolejš, T. Koryťák). Celé litické mužstvo předvedlo v Praze velmi dobrý výkon. Vítězství Litic mohlo být daleko výraznější, ale nedařilo se jim v koncovce, neproměnily dokonce ani penaltu.

Litice: Jurek – Kalvas, Soukup, Rollinger, Kondrát, Rumplík, T. Koryťák, L. Nocar, Kudlič, Dolejš, Vychron, Strejc, Nicklas, Hošek.

21.9.2011

Trenér Pavel Vrba.

Výsledek je pozitivní, ale čeká nás velmi těžké utkání, varuje Vrba

Výčepní Miroslav Štych z restaurace U Mansfeldů.

V soutěži o nejlepšího výčepního zvítězil Miroslav Štych z Plzně

Odveta Indiánům vyšla. Dvěma góly k výhře přispěl Indrák

Chomutov, Plzeň – Odveta za úterní porážku v Plzni hokejové Škodovce na ledě Pirátů vyšla.

Centrum Hájek nabídne ubytování pro klienty

Šťáhlavy - Rodiče, kteří přijedou se svým postiženým dítětem na rehabilitační pobyt do Centra Hájek nedaleko Šťáhlav, zatím nemohli v prostorách bydlet.

Ženu týral tak, že chtěla skočit pod vlak

Klatovsko – Cítila se jako kus hadru. Přála si, aby se druhý den ráno už neprobudila a vážně přemýšlela o sebevraždě skokem pod vlak. Až do takového stavu dohnal svoji o 18 let mladší partnerku 63letý invalidní důchodce z Klatovska.

Bakoš: Larnace chceme vnutit náš styl hry

Plzeň – Při absenci potrestaného Michaela Krmenčíka to může být Marek Bakoš, koho trenér Pavel Vrba pošle ve čtvrtečním play-off Evropské ligy proti Larnace do útoku.