Junioři USK vedou extraligu

Plzeň – Ve druhém dvoukole extraligy juniorů se hráči USK Slavie Plzeň poprvé představili v domácím prostředí.

15.10.2011

Ilustrační fotoFoto: DENÍK/Zdeněk Vaiz

Po překvapivých výhrách v Praze nad Dansportem ztratili v zápasech týmem VK Ervěnice jediný set a nečekaně drží v tabulce první místo.

USK Slavia Plzeň – VK Ervěnice 3:0 (19, 22, 23) a 3:1 (18, -19, 18, 14).

Od úvodu prvního utkání získali Plzeňané náskok, který si udržovali po celý zápas. „Byli jsme lepší zejména na síti, a to jak na smeči, tak i na bloku. Vyrovnaný byl jen třetí set, ve kterém jsme trochu polevili. Naštěstí jsme v něm ale lépe zvládli koncovku a soupeři tak nepovolili zisk ani jediného setu,“ prohlásil trenér Pavel Zeman.

Podobný průběh měl i druhý duel. „V něm bohužel naši hráči za stavu 2:0 polevili v koncentraci, a toho dokázal soupeř využít. Po domluvě došlo ke zlepšení a zápas jsme ukončili ve čtvrtém setu,“ popsal průběh druhého střetnutí trenér Zeman.

USK: Kiesenbauer, Vaňourek, Giebl, Brabec, Jelínek, Heidlberger, libero Kantár. Střídali: Maday, Pham, Netrval, Kupilík.

Ostatní výsledky: Dansport Praha – Dukla Liberec 3:1 (15, -23, 10, 23) a 3:2 (-23, -22, 18, 23, 14), Příbram – ČZU Praha – nehráno.

Dopravní podniky odpustí černým pasažérům úroky

Plzeň - Pokutu zaplatit musí, úroky jim však budou prominuty.

Superdebata Deníku: ptejte se Babiše a dalších lídrů

Pokud chcete ještě něco vědět před volbami od kandidujících stran, máte šanci se zeptat právě teď. Deník ji vašim jménem položí už ve čtvrtek 19. října, tedy den před parlamentními volbami, desítce lídrů politických stran při závěrečné předvolební debatě v sídle listu.