První zápas v Lounech vyhráli před týdnem Západočeši 29:22.

Domácí vstoupili do utkání plně soustředěni a od úvodního hvizdu dokazovali, že výsledek z prvního duelu nebyl náhodný. Ve 13. minutě vedli 11:6 a v polovině zápasu měli čtyřbrankový náskok 16:12.

Louny ale nechtěly dát svoji kůži lacino a ve druhém poločasu i za cenu zákeřných zákroků držely s Košutkou krok. Do vedení soupeře ovšem Západočeši nepustili a dovedli duel do vítězství 34:32.

„Jsem moc šťastný, že se nám to konečně podařilo. Bylo to sice upracované a vydřené vítězství, ale hlavně, že to dopadlo tak, jak to dopadlo. Jen jsem zklamaný tím, co předváděl soupeř. To byly zákroky za hranicí únosnosti,“ uvedl po utkání hrající trenér Košutky Radomír Matoušík.

Košutka – Lokomotiva Louny 34:32 (16:12). Nejvíce branek Loun: Tancoš a Sochor 7, Brecko 6. Rozhodčí: Kohout, Padevět. Sedmimetrové hody: 3/2:2/1. Vyloučení: 7:9. ČK: 0:1 (Kotěšovec). Diváků: 350. První zápas: 29:22, postupuje Košutka.

Sestava a branky Košutky: Kolařík, Kuděj – Končel 5, Friedrich 6, Uhlář 1, Liška 2, Janoušek 1, Florián 1, Nezbeda 2, Matoušík 2, Matouš 2, Valenta 6, Václavík 2, Jurina 4/1.