Přitom zápas začal pro Plzeňany slibně. Než se domácí stačili rozkoukat, už v sedmé vteřině prohrávali po střele reprezentanta Holého. Favoritu trvalo pět minut, než se vzpamatoval a vyrovnal. Chrudim ještě do přestávky přidala další tři góly a vedla 4:1. V té chvíli ale ještě nikdo netušil, jaká pohroma čeká hosty po přestávce. Chrudim využila ve druhé půli každou šanci a ukazatel skóre se zastavil až na číslovce 15.

Kouč Indossu Tomáš Kadlec po zápase jen těžko hledal vysvětlení pro výkon svého týmu. „Po vedoucí brance jsme hráli bez bojovnosti a jakékoliv snahy. Vypadali jsme jako parta kluků, co se poprvé sešla v kabině před zápasem. Všichni odevzdali maximálně deset procent toho, co v sobě mají. Největším zklamání pro mě byly výkony reprezentantů Holého a Vnuka. Pochválit mohu jen brankáře Kolaříka, který ještě deset branek chytil,“ uvedl zklamaný kouč Kadlec.

FK ERA-PACK Chrudim - SK Indoss Plzeň 15:1 (4:1)

Branky: 11., 38., 39., a 40. Vladyka, 19. a 23. Max, 30. a 36. Cacau, 33. a 39. R. Mareš, 5. Bouška, 12. M. Mareš ml., 29. Dobrovolný, 24. a 32. vlastní - 1. Holý.

Chrudim: Meller, Žďánský - Mareš M., Mareš R., Max, Slováček - Cacau, Mareš M. ml., Bouška, Vladyka - Dobrovolný, Popelka.

Indoss: Kolařík - Kučera, Vnuk, Trautina, Koc, Fürbacher, Holý, Mižár, Langer, Böhm.