Indoss propadl. V Liberci prohrál s posledním

Plzeň Do odvetné části soutěže chtěli futsalisté Indossu Plzeň vstoupit vítězstvím. Však také byli v utkání v Liberci proti poslednímu celku Chance Futsal ligy velkým favoritem. Domácí totiž do té doby získali v jedenácti kolech nejvyšší soutěže pouhé tři body.

14.12.2011

Ilustrační fotoFoto: DENÍK/Vlastimil Leška

Jenže v Liberci zůstalo ze strany Západočechů jen u přání.

Indoss sice ve vzájemném měření sil s nejslabším celkem tabulky nastřílel sedm branek, ale to na bodový zisk nestačilo. Svěřenci trenéra Tomáše Kadlece zcela propadli v defenzivě a pod Ještědem překvapivě podlehli 7:9.

„Laxnost v obraně, to byl největší rozdíl mezi utkáním v Liberci a předcházejícími duely. Defenziva prakticky nefungovala,“ vztekal se po utkání trenér Kadlec.

Indoss vstoupil do zápasu s vědomím, že soupeř se porazí sám. A podle toho to také na palubovce vypadalo. Po deseti minutách prohrával 0:4 a v poločase se šlo do kabin za pro hosty nepříznivého stavu stavu 2:5.

„Hráči v čele s Holým, Kocem, Mižárem či Blažkem zahráli hluboko pod své možnosti a to se odrazilo na výkonu celého mužstva,“ kroutil hlavou nad výkonem opor kouč Indossu.

Ve druhém poločase se hra Plzeňanů zlepšila, stáhli náskok soupeře na rozdíl dvou branek, ale rozjetí domácí si teprve druhé vítězství v letošní ligové sozoně už vzít nenechali.

Trenér Tomáš Kadlec po utkání neskrýval zklamání ze hry svého týmu. „Naše mužstvo působilo v Liberci jako parta naivních kluků. Před utkáním jsme si jasně říkali o přednostech domácího týmu i o tom, co chceme v zápase dokázat. Všichni hráči mně to před utkáním odkývali, ale na palubovce si potom dělali, co chtěli. Reprezentant Holý podal s bídou pět procent svého obvyklého výkonu, velmi špatní byli také Mižár, Koc či Blažek,“ říká trenér Indossu.

„Přístup hráčů mě velmi zklamal. Připadal jsem si jako Alenka v říši divů,“ dodal otráveně Tomáš Kadlec, který pochválil jen mladíka Böhma. „Nahradil trápícího se Koce a podal slibný výkon,“ poznamenal trenér Indossu.

Futsalisté Indossu mají teď čas přemýšlet o svém výkonu v utkání v Liberci až do 6. ledna, kdy Chance Futsal liga pokračuje zápasy třináctého kola. Indoss v něm hostí na palubovce haly Slavie VŠ Plzeň na Borech celek Benago Zruč nad Sázavou.

“Přestávku v lize vyplníme intenzivní přípravou. Nic jiného než tvrdý trénink nám nezbývá,“ míní kouč Kadlec.

14.12.2011 VSTUP DO DISKUSE

Restaurátoři obnoví i hřbitovní bránu

Podpis smlouvy mezi Doosan Škoda Power a FC Viktoria Plzeň
5

Viktoria prodloužila smlouvu s generálním partnerem

V Plzni vzniká fotbalgolfové hřiště, zahraje si i veřejnost

Plzeň - Fotbalgolf je sport, který spojuje prvky fotbalu a golfu. Netradiční aktivitu, k níž je zapotřebí pouze velké hřiště, jamky, překážky a fotbalový míč, si budou budou moci snad už za pár měsíců lidé zahrát také v Plzni.

Dodávka nabourala do stromu, pro spolujezdce letěl vrtulník

Stod - Záchranáři vyráželi v úterý dopoledne k vážné dopravní nehodě mezi Stodem a Holýšovem.

Tipy pro miniaturní zahradu

Chcete zahradničit, ale vaše zahrádka je o velikosti poštovní známky? Je to místečko někde u plotu vnitrobloku nebo třeba vetknuté do zahrádkářské kolonie na pozemku úzkém jak pentle? Nevadí. I tam se dá pěstovat.