Hokejbalisté Plzně doma zabodovali naplno

Plzeň – Výhru HBC pečetil střelou do prázdné branky soupeře Michal Průcha.

1.11.2016

Z branky v síti Hradce Králové se raduje plzeňský útočník Ondřej BenediktFoto: Milan Podpera

Teprve druhé vítězství v domácí hale slavili hokejbalisté Plzně, kteří v souboji dvou celků z dolní poloviny tabulky porazili Hradec Králové.

Duel se od prvních minut vyvíjel lépe pro svěřence trenéra Michala Edla, kteří se dostali do vedení hned po třinácti sekundách hry, když se ujala Průchova střela zápěstím od červené čáry. Následně byl k vidění zajímavý hokejbal se šancemi na obou stranách. Branky ale stříleli výhradně Plzeňané. Za stavu 3:0 ale hosté v průběhu třetí třetiny využili dvě nabídnuté početní výhody a rázem bylo zaděláno na drama. To ale odmítl dopustit Ondřej Malý, který svoji samostatnou akci vyšperkoval pěkným zakončením. Na konečných 5:3 poté upravil Michal Průcha, který skóroval do prázdné hradecké svatyně.

„Na týmu bylo vidět odhodlání, že chce uspět. Pomohla nám úvodní branka, která nás hodně uklidnila. Příliš ale nechápu herní výpadek, který nás potkal ve třetí třetině. Nakonec jsme to ale dotáhli do vítězného konce. S body jsem spokojený, ale s hrou už tolik ne. Stále to zatím drhne," vysvětloval trenér HBC Plzeň Michal Edl.

HBC Plzeň – Hradec Králové 5:2 (1:0, 1:0, 3:2, branky: 1. a 45. Průcha, 29. Gřonka, 36. Valenta, 43. Malý – 38. Fišer, 41. Hudeček).

Autor: Redakce

1.11.2016 VSTUP DO DISKUSE

Ilustrační fotografie.

Pas na počkání už vám nikde nevydají

Pěstujeme olivy

První Burger King se otevírá v Plzni

Plzeň - Americký řetězec Burger King otevírá dnes svou první pobočku v obchodním centru Plaza.

Boj o místo. Musím makat a proměňovat šance, říká Schleiss

Plzeň – Další krok v boji o místenku v sestavě hokejové Škody Plzeň pro nadcházející ročník extraligy udělal v úterním přípravném duelu s Chomutovem (2:3 pp) útočník Jan Schleiss.

Nebílovy: Zámek jako stvořený pro divadlo

Plzeň/Nebílovy - Předplatťe si Deník alespoň na čtvrt roku a jako dárek od nás dostanete dvě vstupenky na představení „Rukojmí bez rizika“ 28. srpna od 19.00 hodin.