Ve vyrovnaném utkání nedovolili domácí odskočit Talentu na více než třígólový náskok. Slibné vedení v průběhu prvního poločasu Talent ztratil. Nové Veselí srovnávalo z 6:9 na 9:9, v závěru úvodní třicetiminutovky Plzeň ze stavu 11:11 odskočila na 14:11, ale do šaten se šlo za skóre 14:12 pro hosty.

Ve 37. minutě se Talent opět dostal do tříbrankového trháku 17:14. Kvůli osmiminutovému výpadku Západočechů však Nové Veselí vyrovnalo na 17:17. Pro vítězství Talentu byla klíčová fáze duelu mezi 47. a 52. minutou, kdy český vicemistr zvyšoval vedení na 21:18. Tří až dvougólový náskok si Plzeň udržovala až do závěrečného hvizdu. Těsně před koncem domácí už jen korigovali na konečných 23:22 pro Talent Plzeň.