I ve druhém domácím utkání se podařilo házenkářkám HC Plzeň získat oba body. „V prvním poločasu jsme si i s velkým množstvím technických chyb
a neproměňováním šancí vybudovali čtyřgólový náskok. Do druhého poločasu jsme nastoupili lépe a dobrou hrou Jasanské a díky výbornému výkonu Vidršperkové jsme odskočili na rozdíl sedmi branek. Bohužel se nám v závěru zápasu nepodařilo udržet koncentraci a několika vyloučeními jsme dovolili soupeřkám zkorigovat," zhodnotil trenér HC Plzeň David Hofírek.

HC Plzeň – Zlín B 27:24 (14:10)

Sestava a branky Plzně: Vidršperková, Boháčková, Dresslerová – Mancellari, Jasanská 9, Cepníková, Drozdová 4, Václavíková 1, Bílková, Gregorová, Krlišová 1, Daňková 2, Vaňková 2, Roubalová 8/3. Sedmičky: 4/3:4/4. Vyloučení: 4:3. ŽK: 3:2.

Druhý plzeňský celek, HK Slavia VŠ Plzeň, o víkendu podruhé v sezoně uspěl na palubovce hostů. „Spokojenost je velká. Holky hrály to, co jsme si řekli, a to, co trénujeme. V poločase to bylo o sedm branek, což jsme nečekali, protože jsme do Ostravy jeli v chatrné sestavě. Na střídání jsme měli jen dvě hráčky. Po třech kolech jsme druhé
a spokojenost je i s body
z Moravy," těšilo trenérku Slavie Janu Galuškovou.

Poruba B – HK Slavia VŠ Plzeň 24:26 (9:16)

Sestava a branky Slavie: Skuhrová, Jiskrová 2, Dragounová, Schejbalová 2, Nová, Formanová 5, Šibrová, Mudrová 6, Kavková, L. Galušková 11/2. Vyloučení: 1:8. ŽK: 2:1. ČK: 0:2.