Přitom úvod utkání dělbě bodů ani náhodou nenapovídal. Domácí plzeňský celek si postupně vypracoval vedení až o šest branek a vypadalo to na debakl Napajedel.

Po dvaceti minutách zápasu se ale Košutce přestalo dařit ve všech činnostech a hosté do poločasu snížili na rozdíl pouhých tří branek.

Ani po změně stran už hráči Košutky nenašli potřebnou pohodu. Napajedla postupně stahovala jejich náskok a nakonec si z Plzně odvezla bod za remízu 27:27.

„Utkání se nám totálně nepovedlo. Dostávali jsme jednoduché góly a naopak jsme nebyli schopni se prosadit,“ netajil zklamání hrající trenér Košutky Radomír Matoušík.

TJ Košutka – Slavia Fatra Napajedla 27:27 (15:12). Nejvíce branek Napajedel: Habarta 9, Kašný 6, Závodník 4. Rozhodčí: Blanický, Kozler. Branky ze sedmiček: 1:1. Vyloučení: 3:3. Diváci: 60.

Sestava a branky Košutky: Kuděj, Ševčík – Čiviš 1, Danielka 6, Florián 4, Houdek, Janoušek 1, Jurina 5, Matoušík 3, Procházka, Rous, Uhlář 1, Václavík 2, Valenta 4.