Házenkáři i podruhé zvítězili

Plzeň, Kopřivnice - Také ve druhém kole Zubr extraligy se mohli házenkáři Talentu M.A.T. Plzeň radovat z vítězství. Západočeši vyhráli na půdě Kopřivnice 34:30 a navázali na své týden staré domácí vítězství nad Lovosicemi.

19.9.2010

Ilustrační fotoFoto: DENÍK/Vlastimil Leška

Kopřivnice si sice ve druhé polovině prvního poločasu vytvořila tříbrankový náskok, ale plzeňští borci dokázali vývoj utkání otočit ve svůj prospěch a do šatny si odnášeli vedení 16:15.

Vstup do druhého dějství ale opět vyšel o poznání lépe domácím a ve 41. minutě byl stav utkání 22:19 v jejich prospěch. Zbytek zápasu ale potom už patřil jednoznačně Plzni, která nakonec zvítězila 34:30.

Kopřivnice – Talent M.A.T. Plzeň 30:34 (15:16). Nejlepší střelci: Hardt 6, Krčmář 5, Toms 4/1, Kolmajer 4 – Bečvář 8/3, Brykner 7, Linhart 5. Sedmimetrové hody: 1/1:3/3. Vyloučení 4:5. Rozhodčí: A. Kondělka, D. Kondělka. Diváci: 300.