Boxlakros: Nejlepší junioři jsou z Plzně

Plzeň - Neúspěšnějším klubem v juniorských soutěžích v boxlakrosu pro rok 2014 se stal Old Dogs Plzeň, klub letos získal prvenství hned ve třech kategoriích.

5.6.2014

Ilustrační fotoFoto: GetPhoto/Martin Sidorják

Obhájil tak loňské kategorie U10, U11, primát navíc přidali i plzeňští hráči U15. V kategorii U13 vyhrál LCC Radotín, ´sedmnáctky´ ovládli borci z Jižního Města (v této kategorii Old Dogs nestartoval).

Plzeňští junioři ovládli i kanadské bodování – v U10 Miluška Doubková, U11 Ondřej Macko a v U15 Filip Hříbal.

Autor: Redakce

5.6.2014 VSTUP DO DISKUSE

Představitelky tvůrčí skupiny P 89 Tamara Salcmanová (druhá zprava) a Květa Monhartová (vpravo)

V soutěži Prix non pereant zabodovali i tři Západočeši

Před ubytovnou v Částkově ulici našli mrtvou ženu

Nebylo pro mě jednoduché sedět na lavičce, říká Ivanschitz

Plzeň - Fotbalová Viktoria Plzeň v zimě přitáhla rakouského záložníka Andrease Ivanschitze jako velkou posilu. Někdejší reprezentant našich jižních sousedů zatím ale očekávání nenaplnil. Do sobotního utkání s Duklou Praha nastoupil po dlouhé době v základní sestavě.

Plzeň očima Jana Součka

Plzeň - Na pět otázek odpovídá ředitel plzeňského Hospice svatého Lazara

Viktoria se rozloučila s Rajtoralem a vyhrála nad Duklou

Plzeň - Fotbalisté Plzně v sobotu večer ve 26. kole porazili pražskou Duklu 2:0 a vrátili se na první místo tabulky.

U Nepomuka skočil muž pod vlak. Střet nepřežil

Srby - Provoz na železniční trati z Plzně na Nepomuk zastavila v sobotu večer tragická nehoda.