Hráči HC 1970 Bolevec v úvodním utkání prohráli s celkem Techniky Brno, ve druhém si poradili s mužstvem HC Praga.

Technika Brno – HC Bolevec 5:1 (3:1, branka Bolevce: Korbel)

V herně vyrovnaném utkání se Boleveckým nedařilo střelecky. Zejména kanonýr Bicek zaostal v tomto utkání za svými možnosti a své šance nedokázal proměnit. Brno hrálo velmi chytře, pozorně bránilo a z brejků trestalo Bolevec. Jediný gól Plzeňanů vstřelil za stavu 3:0 z trestného rohu Korbel.

HC Bolevec – HC Praga 5:2 (3:0, branky Bolevce: Bicek 4, Růžička)

Tým Bolevce vstoupil do tohoto utkání jakoby pokropený živou vodou a brzo si získal znatelnou převahu nad svým pražským protivníkem. Především se prosazoval v koncovce, první poločas vyhrál 3:0. Dvě branky vsítil vždy po trestném rohu Bicek a následně ještě stačil zkompletovat hattrick.

Ve druhé půli Bolevec už kontroloval vývoj utkání. Za stavu 4:0 si však vybral slabou chvilku a hráči Pragy stáhli na rozdíl dvou branek. V poslední minutě však do odkryté branky Pražanů pojistil konečný výsledek Růžička.

Bolevec: Zelenka – Bicek, Korbel, Setunský, Zuna – Kindl, Fretschner, Kolanda, Růžička.

Ostatní výsledky: Kadaň – Praga 5:3, Hostivař – Hradec Kr. B 3:2, Kadaň – Hostivař 3:3, Hradec Kr. B – Brno 1:4.