VYBERTE SI REGION

Kultura

Malý milovník velkých aut je sám sobě kolektivem nejen osobností

Plzeň – Vzrůstem malý muž, ale s velkým smyslem pro komično a ironii Zdeněk Izer představil na konci dubna svoji novou šou. Její název Autokolektiv neznamená, že se vtipy, scénky či písničkové imitace točí kolem aut či motorismu. Název v sobě skrývá skutečnost, že v novém pořadu je bavič sám sobě kolektivem. Vůbec poprvé totiž vystupuje v celém pořadu sám. V Plzni ho představí koncem září.

Sifon loni natočil DVD, v pátek jej pokřtí

Plzeň – Plzeňská rocková kapela Sifon loni v klubu Šeříkovka v Plzni na Slovanech natočila DVD, v pátek 27. května jej na stejném místě pokřtí. Na DVD zní autorské písně současných i bývalých členů Sifonu.

Eva od Vaška buduje sólovou kariéru. V Plzni ale zahraje k tanci s partnerem

Plzeň – Duo Eva a Vašek, pěvecká, ale i manželská dvojice Ševčíkových, která se řadí mezi komerčně nejúspěšnější české hudební interprety a má na svém kontě přes 1,6 milionu prodaných nosičů, vystoupí na podzim opět v Plzni. K tanci zahrají 14. října v Měšťanské besedě. Už v těchto dnech začal předprodej vstupenek.

V Božkově vzpomenou na zvukaře Jiřího Kaase. S Bárou Hrzánovou

Plzeň – Hudební festival se koná již tuto sobotu.

Cent'anni: Divadelní návrat do časů americké prohibice

Dolany - Každý z nás už jistě slyšel o různých osobnostech amerického kriminálního podsvětí, jakými byli třeba Al Capone, Dutch Schultz nebo Charles "Lucky" Luciano. Málokdo však zná jejich pravý příběh.

Play Macbeth je o lidech, úspěchu i obyčejném štěstí

Plzeň – Jak dokáže tlak na ekonomický a mediální úspěch ovlivnit člověka? Právě o tom je nová hra Play Macbeth, kterou uvádí soubor SPODINA v plzeňském Divadle Dialog.

Alice oslaví v Plzni čtvrtstoletí

Plzeň – DEPO2015 bude v sobotu 28. května hostit rockovou Alici v čele se zpěvákem Danem Bártou. Kapela ve svém rodném městě uzavře úspěšné vzpomínkové turné.

SOUTĚŽ: Vyhrajte lístky na Tátu, bude v Měšťanské besedě

Plzeň – Celosvětově úspěšná one man show Táta s hercem Romanem Pomajbem o tom, jak lze s humorem zvládnout období před a po narození dítěte, se stala jednou z programových stálic Měšťanské besedy v Plzni.

Plzeňský student sbíral hudební ocenění

Plzeň - Kryštof Kohout studuje v Plzni dvě střední školy – Gymnázium Luďka Pika a také konzervatoř.

Tři učitelky z Blovic vydaly album

Plzeň, Blovice – „Jsme hrdí, že jsme jedni z prvních majitelů Vašeho nového cédéčka," tak to je jeden z posledních vzkazů na webu skupiny Přelet M. S. Marcela, která jej napsala, se těší z právě vydaného alba Parádní medicína, kterou seskupení Přelet M. S. vydalo u plzeňského nakladatelství Avik a právě v úterý jej slavnostně pokřtilo v plzeňském HiFi klubu.

Kamil Střihavka oslaví v Chrástu třicet let Motorbandu

Chrást – Kapela na jeviště pozve Starý psy a Extra Band revival.

Ve středu se mezi kluby roztočí Vokální kolotoč

Plzeň – Čtyři regionální vokální kapely budou přebíhat mezi čtyřmi plzeňskými kluby. Akci pořádá Jazz bez hranic.

SOUTĚŽ: Získejte vstupenky na Bonnie a Clyde

Plzeň – Repríza nového muzikálu se odehraje ve středu 18. května.

Postránecký, Skopal a další se budou hádat kvůli láskám starým padesát let

Plzeň – Pražské Divadlo Palace uvedlo na začátku dubna premiéru romantické divadelní komedie Jiřího Hubače Stará dobrá kapela.

Ondřej Vetchý, sukničkář s charakterem, se přijede utopit do Měšťanské besedy

Plzeň – Jedním z nejlákavějších představení letního programu Měšťanské besedy bude v polovině srpna komedie Velká zebra aneb Jak že se to jmenujete?

Copyright © VLTAVA-LABE-PRESS, a.s., 2005 - 2016, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA-LABE-PRESS, a.s., zakázáno.