„Jde o poslední zápas před další reprezentační přestávkou a chtělo by to zase bodovat," prohlásil plzeňský forvard.
Ve závěru utkání s Třincem mohl důrazný útočník srovnat skóre, ale puk mu sjel. A předtím v 50. minutě za stavu 0:0 měl Lev po nájezdu na holi dokonce rozhodující gól. Jenže trefil jen horní tyč soupeřovy klece.

Co chybělo, abyste skóroval?
Možná pět deset centimetrů. Což štve, ale těch šancí jsme v utkání měli daleko víc, jenže gól jsme na rozdíl od soupeře nedali.

Byl brankář Hrubec tak nepřekonatelnou překážkou?
Chytal fantasticky, ale přesto jsme nějaký gól měli dát. Dvakrát ho zachránila tyčka, ale něco jsme vyřešili špatně a měli jsme být v koncovce asi ještě důraznější.

Jak jste vnímal čtvrteční protest skalních fanoušků, kteří ve druhé třetině přestali fandit?
Když kotel zmlkl, tak nastalé ticho bylo hodně zvláštní. O co přesně jde, netušíme, ale bylo fajn, když lidi ve třetí třetině začali zase fandit.

Další zápas hrajete v Chomutově. Jak těžké bude Piráty obrat o nějaké body?
Víme, že to bude složité, ale to nás nesmí ovlivnit. Poslední utkání s Chomutovem byly často přestřelky, ale ten zápas je hratelný. A uděláme maximum, abychom si doma ztracené body vzali zpátky.