Plzeň porazila Mladou Boleslav 3:2

PLZEŇ - Na domácím ledě dnes fanoušci viděli vítězství Lasselsbergeru. Přinášíme stručný průběh zápasu.

14.10.2008

Ilustrační fotoFoto: DENÍK

Domácí se musí spolehnout na brankáře Altrichtera, Málek v dnešním zápase hrát nebude.

Hokejové utkání začalo v 17:30 hodin.

Ve dvanácté minutě se dostal do velké šance mladoboleslavský Handlovský, ale gól nedal.

Za podražení soupeře jde sedět Adamský. Časomíra je na čase 12:02

Čas se zastavil na 12:27 ve chvíli, kdy padl první gól zápasu. Střelcem je Martin Straka, kterému asistoval Vlasák a Benák. Gól Plzeň dala v oslabení.

V čase 12:37 byl vyloučen Kracík na 4 minuty, Plzeň tak hraje chvíli ve třech.

V první třetině další gól nepadl, končí tedy šťastně pro Plzeň, která má jednobrankový náskok.

Ve 29. minutě zvýšil vedení Plzně Adamský a o necelé dvě minuty později přidal gól Cartelli.

Za Boleslav snížil ve 35. minutě Kubeš.

Situace Plzně se hned na začátku třetí třetiny zkomplikovala. Druhý gól Boleslavi dal Král.

Další góly už ale v utkání nepadly, Plzeň nad Boleslaví vyhrála 3:2.

14.10.2008 VSTUP DO DISKUSE

Trénink FC Viktoria na Kypru
6

Muž nezvládl řízení, s autem vletěl do lesa

Kvůli nahlášené bombě evakuovali policisté část Prešovské

Plzeň - Anonymní oznámení o nastražené bombě v Prešovské ulici zaměstnalo ve středu odpoledne kriminalisty i psovoda se služebním psem.

Kopic: S vedrem se musíme vypořádat

Larnaka (od zvláštního zpravodaje Deníku) – Teplota přesahující třicítku a velké dusno. Záložník Viktorie Plzeň Jan Kopic si uvědomuje, že kromě soupeře a bouřlivého prostředí na stadionu AEK Arena se musí mužstvo na Kypru vypořádat i s nepříjemným klimatem.