Junioři zvítězili už v šesti utkáních v řadě, dorostenci uspěli pětkrát za sebou.

Junioři si o víkendu doma připsali plný počet bodů. Nejprve zdolali v duelu dvou týmů z čela tabulky Pardubice vysoko 7:1, v sobotu si poradili s Hradcem Králové. I když Východočeši vedli už 3:1, Plzeňané nakonec zápas otočili na 6:4. Hattrickem se blýskl útočník Jan Stránský.

Dorostenci se utkali se stejnými soupeři na jejich ledě a vybojovali čtyři body. V Pardubicích zvítězili 5:4 na samostatné nájezdy, když na 4:4 vyrovnali v poslední minutě normální hrací doby. Také v Hradci Králové skončilo utkání po šedesáti minutách nerozhodně, třiadvacet vteřin před koncem prodloužení rozhodl o plzeňské výhře 2:1 Lukáš Matějka.

Junioři se ve vyrovnaném popředí tabulky posunuli na druhé místo, dorostenci naopak klesli na třetí příčku.

Extraliga juniorů:
Lasselsberger Plzeň – Pardubice 7:1

Třetiny: 1:0, 2:0, 4:1
Branky Plzně: 29. a 56. Sýkora, 18. Rutta, 29. Šimán, 47. Šustr, 49. Benedikt, 54. Jindra

Lasselsberger Plzeň – Hradec Králové 6:4
Třetiny:
1:3, 2:1, 3:0
Branky Plzně: 22., 42. a 46. Stránský, 17. a 52. Kocman, 24. Benedikt.

Čelo tabulky: 1. Zlín 72, 2. Plzeň 71, 3. Pardubice 69.

Extraliga dorostenců:
Pardubice – Lasselsberger Plzeň 4:5
po samostatných nájezdech
Třetiny: 1:1, 1:2, 2:1 – 0:0
Branky hostů: 13. Mainer, 29. Matějka, 31. Blumentrit, 60. Straka, rozhodující nájezd Hájek

Hradec Králové – Lasselsberger Plzeň 1:2 v prodloužení
Třetiny: 0:0, 1:1, 0:0 – 0:1
Branky hostů: 34. Mrázek, 65. Matějka

Čelo tabulky: 1. Sparta 79, 2. Liberec 78, 3. Plzeň 78.