Domácí se sice snažili, ale rozdíl mezi prvoligovým a extraligovým celkem byl znát. Skóre ve 14. minutě otevřel po úniku Kubalík, který si ještě odstavil obránce a bekhendem poprvé překonal Polívku ve slávistické brance.

Převaha hostů pokračovala, ale na 2:0 zvýšil teprve v závěru druhé části Kindl. Nekrytý si nabruslil do mezikruží a trefil se k tyči.
Slavia sice dál bojovala, ale Svobodu nepřekonala a  Indiáni pak slepenými góly  potvrdili výhru. V přesilovce se trefou o tyč prosadil Indrák a po necelé minutě a půl skóroval zdálky obránce Sklenička.

Poslední zápas před extraligou hraje Plzeň v neděli  od 17.00 hod. v Klatovech.

Slavia Praha – Škoda Plzeň 0:4 (0:1, 0:1, 0:2). Branky a nahrávky: 14. Kubalík (Gulaš), 39. Kindl (Kracík), 54. Indrák (Stach), 55. Sklenička (Kindl).

Sestava Plzně: Svoboda – Kvasnička, Kadlec, Sklenička, Čerešňák, Moravčík, Jones, Půlpán – Kratěna, Mertl, Gulaš – Kubalík, Stach, Indrák – Kindl, Kracík, Straka – Schleiss, Preisinger, Hollweg – Kodýtek.