Jasná výhra. Svoboda slavil na Slavii čisté konto

Plzeň, Praha – Plzeňská Škodovka vyhrála předposlední přípravný zápas před startem hokejové extraligy v Praze se Slavií 4:0. Čisté konto udržel gólman Svoboda.

31.8.2017

Ilustrační fotoFoto: DENÍK/Zdeněk Vaiz

Domácí se sice snažili, ale rozdíl mezi prvoligovým a extraligovým celkem byl znát. Skóre ve 14. minutě otevřel po úniku Kubalík, který si ještě odstavil obránce a bekhendem poprvé překonal Polívku ve slávistické brance.

Převaha hostů pokračovala, ale na 2:0 zvýšil teprve v závěru druhé části Kindl. Nekrytý si nabruslil do mezikruží a trefil se k tyči.
Slavia sice dál bojovala, ale Svobodu nepřekonala a  Indiáni pak slepenými góly  potvrdili výhru. V přesilovce se trefou o tyč prosadil Indrák a po necelé minutě a půl skóroval zdálky obránce Sklenička.

Poslední zápas před extraligou hraje Plzeň v neděli  od 17.00 hod. v Klatovech.

Slavia Praha – Škoda Plzeň 0:4 (0:1, 0:1, 0:2). Branky a nahrávky: 14. Kubalík (Gulaš), 39. Kindl (Kracík), 54. Indrák (Stach), 55. Sklenička (Kindl).

Sestava Plzně: Svoboda – Kvasnička, Kadlec, Sklenička, Čerešňák, Moravčík, Jones, Půlpán – Kratěna, Mertl, Gulaš – Kubalík, Stach, Indrák – Kindl, Kracík, Straka – Schleiss, Preisinger, Hollweg – Kodýtek.

31.8.2017 VSTUP DO DISKUSE

FK Mladá Boleslav - FC Viktoria Plzeň
17

Viktoria válí, vyhrála poosmé v řadě

Festival Sporťáček na Atletickém stadionu města Plzně.
13

Nález mrtvé sestřičky se natáčel v ruinách továrny

Šumava – V neděli TV Nova odvysílá už pátý díl druhé řady Policie Modrava, který nese název Sestřička. I při jeho natáčení se událo několik perliček, o něž se s Deníkem podělil režisér a autor celého projektu Jaroslav Soukup.

Plzeň očima Jarmily Hruškociové

Plzeň - Jarmila Hruškociová (rozená Dycková) je profesionální tanečnice. Vystudovala Taneční konzervatoř v Brně. Od roku 2007 je členkou baletu Divadla J. K. Tyla v Plzni, kde se později stala sólistkou.

V Kopeckého sadech našel muž mrtvolu

Plzeň - Mrtvé tělo objevil pracovník, který přišel do sadového okruhu čistit kašnu.

Viktorii čeká bitva. Pokoří i Mladou Boleslav?

Plzeň – „Máme zatím plný počet bodů, ale aniž bych chtěl podceňovat soupeře, se kterými jsme dosud v lize hráli, zápasy pravdy nás teprve čekají,“ prohlásil po pondělním utkání se Zlínem trenér fotbalistů Viktorie Plzeň Pavel Vrba.