Učitel Ivo Hradský z týmu Elektro pálí na branku soupeře Futsalový maraton - Do zahájení maratonu zbývá jen měkolik málo minut Futsalový maraton - Čestného výkopu se ujal ředitel SPŠE Vladimír Šípek. Střelcem prvního gólu utkání byl Jan Vaščák, hrající za Elektro A Futsalový maraton - Pro hráče je v zázemí připraveno občerstvení. Hlavní součástí jsou vitamínové tablety rozpuštěné ve vodě Těsně před startem. Hráči obou týmů absolvují poslední taktickou poradu před zahájením futsalového maratonu Tým Elektro Tým zbytek světa Jiří Löffelmann ze 4. I z týmu Zbytek světa kontroloval před utkáním stav zásob Ředitel SPŠE Vladimír Šípek provádí čestný výkop druhého ročníku futsalového maratonu Baboon Cup I když oba týmy čeká 24 hodinový zápas, do utkání vstoupili všichni s velkým nasazením První gól utkání vstřelil Jan Vaščák z týmu Elektro Futsalový maraton přitáhl i pozornost pedagogů, na snímku s ředitelem Vladimírem Šípkem (uprostřed) hovoří učitelé Aleš Adámek (vlevo) a Jiří Špetka, který do bojů sám zasáhl Učitel Jiří Špetka ukazuje krabici první pomoci, která obsahuje především vitamíny Pro účastníky zápasu je připraveno do začátku 90 litrů balené vody a stejné množství pořadatelé ještě přikoupí Povoleným dopingem jsou rohlíky, salámy, sýry, tatranky a banány Tělocvikář Pavel Kleisner a studentka Michaela Dobrá ze 4. K připravují vitaminové nápoje pro aktéry zápasu V 35. minutě utkání byl stav 2:2 Jakub Eliáš, nejlepší střelec utkání, nastřílel za tým Elektro 33 branek Největší krize přišla na hráče nad ránem. Ke konci zápasu ze sebe ale zvládli vyždímat ještě poslední síly Dohráno. Baboon Cup 2008 skončil výsledkem 203:168 24 hodinoví hrdinové Učitel Pavel Kleisner Baboon Cup 2008 skončil v pátek dvě minuty po poledni Učitel Jiří Špetka ukazuje u výsledkové listiny konečný výsledek maratonu 203:168