Zatímco vedoucí Slavoj uspěl na hřišti Všerub, kde domácí dohrávali bez čtyř (!) vyloučených mužů, Kaznějov prohrál v Plasích 3:4. Tři kola před koncem dělí v tabulce první dva týmy aktuálního pořadí šest bodů.

Na posledních dvou příčkách zůstávají Blatnice a Tlučná B, ani jeden z těchto týmů ve třiadvacátém kole nebodoval.

Dioss Nýřany B 2
Olympie Kožlany 2

Poločas: 1:0. Branky: 25. a 56. K. Kováč – 56. Šnajdr, 89. Kotěšovec z p. k. Rozhodčí: Čech. ŽK: 7:1. ČK: 79. Rada, 89. Talůžek (oba N) oba po druhé žluté. Diváků: 50.

Nýřany B: Štýs – Kouba, K. Kováč, Loukota (61. Vodrážka), Louda, Šteffel, Rada, Zimmerman, Talůžek, J. Cink (53. Stauber), Čížek.

Kožlany: Kozler – Lepka, Polcar, Hurt, Švamberg, J. Vlček, Macák, Štrunc, Kotěšovec, Klaus, Šnajdr.

Sokol Plasy 4
FK Bohemia Kaznějov 3

Poločas: 3:0. Branky: 34. a 57. Píša, 29. Špelina, 44. Sinkule – 53. a 67. Pitlík, 90. (+4.) Hrabík. Rozhodčí: Chramosta. ŽK: 3:4. Diváků: 300.

Plasy: Fazekaš – Jakeš (69. Ryšica), Cvrček, Jílek, Sinkule, Melichar, Píša, Pochobradský, Špelina, Šmídl, Žemlička.

Kaznějov: Mleziva – Hyneš, Brejník (63. Vašíček), Kožíšek, Jung, Uher, Kratochvíl, Pícl, Hrabík (83. Valenta), Pitlík, Vinkler.

KZJ SK Všeruby 0
Slavoj Žihle 3

Poločas: 0:1. Branky: 42. a 81. Najmon, 54. F. Kováč. Rozhodčí: Finklar. ŽK: 6:1. ČK: 39. V. Greiner, 40. Červenka, 65. Oulík po druhé žluté, 86. L. Greiner (vš. V). Diváků: 103.

Všeruby: Červenka – Majer, V. Greiner, Vrba (73. Tyr), P. Tureček (23. L. Greiner), Hodina, J. Herák, Dolejš, M. Čech, J. Čech (68. Krystl), Oulík.

Žihle: Bronec – Balý, Churavý, F. Kováč, J. Tiesl (78. Rambousek), Otcovský, Najmon, Worzischek, P. Vlček, M. Tureček (61. Čapek), Strunz.

ZKZ Horní Bříza 1
Slavia Vejprnice B 1

Poločas: 0:0. Branky: 74. Riedl – 89. Paulfranz. Rozhodčí: Kovářík. ŽK: 0:1. Diváků: 80.

H. Bříza B: Liška – Novotný, Riedl, Pöschl, Široký, Landa (2. Týmr, 13. Křivanec), Čechura, Dohrmann, Merstein, J. Pech (72. L. Pech), Frána (80. Lusk).

Vejprnice B: M. Loužecký – Mičko, Hauser, Herzog, Fornous, Hoferek, P. Loužecký, Šik (80. J. Krištof), Vozabule, Paulfranz, Rollinger .

Baník Líně 2
Jiskra Křelovice 1

Poločas: 1:1. Branky: 37. Tycar, 69. vlastní – 20. Bican. Rozhodčí: Chejlava. ŽK: 2:1. Diváků: 80.

Líně: Anders – Liesner, Rosa, Toth, Staškovič, Habada (46. Dudík), Aschenbrenner, Zikmundovský (83. Sluk), Tycar, Janča (88. Čechura), Grätsch (64. Voler).

Křelovice: Hebík – Pokorný, Mižár, Hladík, Košan, Bican, Nohel, Tabaček, Masák, Bartoš (64. J. Strnad), Zeman (78. Zikmund).

Sázavan Bezvěrov 3
Slovan Blatnice 1

Poločas: 1:0. Branky: Hlavatý, Stibor, T. Petrů – Greif. Div.: 50.

Bezvěrov: Haubner – V. Kohout, P. Kohout, J. Petrů, Petr Šulc, Hlavatý, T. Petrů, J. Šulc, Řezáč, Vacín, Stibor.

Blatnice: Skříčil – Hajžman, Hošťálek, Fišer, Šindelář, Černý, Pechler, Liškutín, Greif, Vlček, Kovač (König).

Sokol Dolní Bělá 5
TJ Tlučná B 0

Poločas: 4:0. Branky: Pešička 2, Kaprál, Nový, Vaiz. Diváků: 60.

D. Bělá: Polívka – Sýba, Dobrý, Nový, J. Koudela, Václav (Duchek), Vaiz, Bušek, Kaprál, Pešička, D. Koudela.

Tlučná B: Šneberger – Homolka, Lavička, Mikula, Krbeček, Vavřička, K. Hrách, Škubal, Svoboda, Klásek (Polívka), Nocar.

Střelci: 32 – Šnajdr (Kožlany), 29 – Najmon, 20 – Kováč (oba Žihle), 17 – Kubínek (Bezvěrov), 16 – Uher (Kaznějov), 13 – Bican (Křelovice), Vinkler, 12 – Pícl (oba Kaznějov), Píša (Plasy), Dudík (Líně), 11 – Otcovský (Žihle), Pavel Šulc, T. Petrů (oba Bezvěrov), 10 – Talůžek (Nýřany B), Pešička (D. Bělá).
Další kolo: Vejprnice B – Všeruby, Žihle – Plasy, Kaznějov – Líně, Kožlany – Bezvěrov, Blatnice – D. Bělá, Tlučná B – H. Bříza B (vše SO 17.00 h.), Křelovice – Nýřany B (SO 18.00).