Vodní stavby remizovaly na Petříně

Plzeň – Největším překvapením 15. kola fotbalové Ligy starých gard byla pouze remíza vedoucího Petřína s posledním celkem tabulky Vodními stavbami.

4.9.2012

Ilustrační fotoFoto: DENÍK/Zdeněk Vaiz

A další duely? V souboji o druhé místo jasně vyhrál loňský mistr Smíchov nad Letnou. Na podzim výborná Košutka porazila nevýrazný Rapid, Senco zdolalo Vejprnice a Černice vysoko vyhráli nad Slávií. Střelecky se blýskl Tříska, který zaznamenal pět branek, hattrick si připsal Kerner.

Košutka – Rapid 2:1 (1:0, branky Slavík, Dobrý – Hnízdil). Hosté měli více ze hry, ale brankové příležitosti si vytvářeli domácí, kteří se ujali vedení krásnou střelou Slavíka do šibenice. Rapid po přestávce vyrovnal, ale inkasoval ihned z protiútoku. Vyrovnání odmítl v poslední minutě hostující Baroch.

Letná – Smíchov 3:8 (2:3, Bezdička, Čech, Pešek – Tříska 5, Jandoš 2, R. Fiala). V 5. minutě byl stav 2:0, hosté do přestávky otočili skóre. Ve druhé půli již Smíchov domácím nedal šanci.

SK 1894 – Karlov 2:1 (0:0, Mencl 2 – Krasnigi). Domácí měli stálou převahu, vytvořili si i řadu brankových šancí, ale rozhodli dvěma góly až v samém závěru utkání.

ZČE Plzeň – VS Plzeň 2:2 (0:1, Rádl 2, jedna z p. k. – Roneš, Sebera). Celek ZČE měl neustálou převahu, mnoho šancí ale nevyužili a překvapivě pouze remizovali.

Slávia Plzeň – Černice 1:9 (0:4, Novákl z p. k., – Kerner 3, Vogeltanc 2, J. Miletínský, Liška, Holub, Mentl). Šlo o jednoznačnou záležitost hostů.

Senco – Vejprnice 2:0 (2:0, Skála 2). Fotbalovějším hostům domácí příliš nepovolili. Duel rozhodl střelecky disponovaný Skála.

Dohrávka 12. kola: VS Plzeň – Vejprnice 2:3 (0:0, Mařík, Roneš – Karpíšek, Šmucer, Kydlíček). Naprosto vyrovnaný zápas, hosté měli nakonec větší střelecké štěstí.

Střelci : 28 – Bezdička (Letná), 16 – Rádl (ZČE), 14 – Lukes (Smíchov), 13 – Baroch (Rapid), 12 – Tříska (Smíchov), 11 – D. Vacek (ZČE), Hnízdil (Rapid), Jandoš (Smíchov), 10 – Vodrážka (SK 1894), 9 – Dudík (SK 1894), Kaluba (Letná), Kubík (ZČE), Mojseňjuk (Černice), Jonáš (Senco).

Program 16. kola – dnes: 18.30 hod. Černice – ZČE Plzeň. Středa: 18.00 hod. Rapid – Senco, Vejprnice – Slávia, VS Plzeň – SK 1894. Čtvrtek: 18.00 hod. Smíchov – Košutka.

Autor: Redakce

4.9.2012 VSTUP DO DISKUSE

Letní Sportmanie v Plzni za obchodní centrem Plaza
12

V parku Homolka našli mrtvého bezdomovce

Další placené parkovací zóny jsou na dohled. Ještě letos

Plzeň - Parkoviště zdarma u autobusového nádraží bude náplastí na další zpoplatněné ulice.

Družku znásilňoval, pak ji oloupil

Klatovsko – Dva týdny hrůzy prožila v Klatovech 35letá žena z Lounska. Její přítel, Václav Dražský (28) z Chotěšova, ji opakovaně znásilňoval.

Nominace Indráka překvapila, o to víc se těší

Plzeň – Odveta v Chomutově hokejistům Škody Plzeň vyšla. Svižné přípravné utkání vyhráli 4:1 a dvěma góly k tomu přispěl útočník Miroslav Indrák.

Bouřka se silným větrem zaměstnala hasiče v celém kraji

Plzeňský kraj - Hasiči odstraňovali padlé stromy a větve na více než třiceti místech.