Za velmi chladného počasí si v první půli mužstva nic nedarovala. Oba týmy se snažily o aktivní hru, měly i šance, ale skóre se neměnilo.

Vstup do druhé půle vyšel lépe domácím. „Hned v úvodu po akci Hvězdy nás poslal do vedení Pernglau," potvrdil trenér Jiří Kohout. Radost Viktorii dlouho nevydržela, již za pět minut hosté po trestném kopu srovnali stav. „Zlomovým momentem zápasu byl vynikající zákrok Švihoříka při tutovce hostů. V závěru jsme strhli vítězství na svou stranu, ale celý zápas byl hodně vyrovnaný a mohl skončit i obráceně," ocenil výkon soupeře plzeňský kouč.

FC Viktoria Plzeň – Bohemians 1905 3:1 (0:0). Branky: 46. Pernglau, 84. Domabyl, 90. Hradecký – 51. Kuklys.
Viktoria: Švihořík – Šíša, Piroch, Libotovský, Lešek – Domabyl, Hrdlička (46. Kratochvíl), Marianus (61. Hradecký) – Pernglau (89. Medvěděv), Hvězda (86. Hamerník), Mlynařík.
Ostatní výsledky: Jihlava – Ostrava 4:1 (3:1), Dukla Praha – Ml. Boleslav 1:2 (1:1), Příbram – Hradec Králové 0:2 (0:1), Brno – Varnsdorf 5:0 (2:0), Slavia Praha – Olomouc 2:1 (0:1), Táborsko – Třinec 2:1 (2:0), Znojmo – Slovácko 4:1 (3:0), Pardubice – Sparta Praha 0:2 (0:1).