Fotbalisté rezervy Viktorie zahájili zimní turnaj v Praze porážkou

PRAHA - Zimní fotbalový turnaj Vyšehrad Dragoun Cup 2008 zahájila třetiligová rezerva plzeňské Viktorie v Praze prohrou. Na umělém trávníku podlehla s řadou dorostenců v sestavě v neděli pražskému Vltavínu 0:1

25.11.2007

Ilustrační fotoFoto: PROFIMEDIA

Plzeňský tým získal nad divizním soupeřem od úvodních minut převahu a Herák s Dvořákem nevyužili dobré šance. Do vedení šli naopak Pražané, když se po rohovém kopu přesně trefil Moravec. Až do konce prvního poločasu byla Viktoria lepším celkem, góly na kopačkách měli Šimr se Staňkem, v koncovce se však neprosadili.

„Rozhodně jsme z převahy měli nějaký ten gól vstřelit,“ tvrdil Milan Dlesk, vedoucí mužstva. Do druhé půle nastoupilo v dresu Viktorie šest nových hráčů a přestože měl vyloženou šanci Aubrecht, vyrovnat se plzeňskému týmu nepodařilo. „Po přestávce byla hra hodně rozkouskovaná. Domácí dobře bránili,“ viděl Milan Dlesk druhý poločas.

Vltavín – Viktoria Plzeň B 1:0 (1:0).

Branka: 9. Moravec. Viktoria B: Frei (70. Strnad) – Nový (46. Trantina), Bauer, Schuster (46. Mikuščák), Chvojan – Mudra (46. Bárta), Staněk, Šimr, Dvořák (46. Protivínský) – Herák (46. Grambal), Leitl (46. Aubrecht).