První velké šance zápasu měli s nadšením hrající domácí fotbalisté. Ostrou střelu pod břevno však vytáhl brankář Bolek, který zneškodnil i samostatný nájezd soupeře.

Svěřencům trenéra Miroslava Koubka trvalo téměř celý poločas, než vstřelili první gól, tři minuty před přestávkou otevřel skóre zápasu Vaněk střelou ze skrumáže.

Ve druhém poločase domácím ubývaly síly a začal se prosazovat trojnásobný český šampion. Viktoria, která nastoupila bez reprezentantů a lehce zraněného Hubníka, zvýšila postupně góly Hejdy, Hořavy a Mahmutoviče na 4:0.

Potom ale přišla velká chvíle domácího mužstva, po rychlé akci a přesném centru před branku vstřelil čestný gól Dynama umístěnou hlavičkou Bednář.

Ve zbývajícím čase se na Petříně trefovala už jen Viktoria. Na konečných 7:1 zvýšil dvěma brankami Hradecký a svým druhým gólem v zápase Hořava.

SK Dynamo ZČE Plzeň - FC Viktoria Plzeň 1:7 (0:1). Branky: 70. Bednář - 55. a 81. Hořava, 76. a 84. Hradecký, 42. Vaněk, 51. Hejda, 69. Mahmutovič. Rozhodčí: Mudra – Janoch, Pastyřík. Diváci: 750.

SK Dynamo ZČE: Příhoda - Zoubek, Šulc, Papáček, Vít, Bednář, Levý, Vohrna, Hejnal, Peterka, Lisý. Střídali: Pfleger, Světlík, Brácha, Škarda, Macht, Mezsáros, Šebek. Trenér: Petr Kural.

Viktoria - 1. poločas: Bolek – Rajtoral, Hejda, Matějů, Medveděv – Kučera, Vaněk – Petržela, Černý, Vůch – Holenda.
2. poločas: Pavlík – Petržela, Hejda, Matějů, Mlynařík – Kučera, Hořava – Vůch, Hradecký, Hrdlička – Mahmutovič. Trenér: Miroslav Koubek.