Viktoria si na Petříně zastřílela

Plzeň – Vysokým vítězstvím vstoupili do nové sezony fotbalisté FC Viktoria Plzeň. Ve svém prvním přípravném utkání vyhráli v Plzni na Slovanech nad divizním nováčkem SK Dynamo ZČE Plzeň 7:1.

20.6.2015

Václav Lisý z Dynama ZČE (vpravo) a Tomáš Kučera z Viktorie bojují o míč v sobotním přípravném utkání. Foto: Foto: FCV

První velké šance zápasu měli s nadšením hrající domácí fotbalisté. Ostrou střelu pod břevno však vytáhl brankář Bolek, který zneškodnil i samostatný nájezd soupeře.

Svěřencům trenéra Miroslava Koubka trvalo téměř celý poločas, než vstřelili první gól, tři minuty před přestávkou otevřel skóre zápasu Vaněk střelou ze skrumáže.

Ve druhém poločase domácím ubývaly síly a začal se prosazovat trojnásobný český šampion. Viktoria, která nastoupila bez reprezentantů a lehce zraněného Hubníka, zvýšila postupně góly Hejdy, Hořavy a Mahmutoviče na 4:0.

Potom ale přišla velká chvíle domácího mužstva, po rychlé akci a přesném centru před branku vstřelil čestný gól Dynama umístěnou hlavičkou Bednář.

Ve zbývajícím čase se na Petříně trefovala už jen Viktoria. Na konečných 7:1 zvýšil dvěma brankami Hradecký a svým druhým gólem v zápase Hořava.

SK Dynamo ZČE Plzeň - FC Viktoria Plzeň 1:7 (0:1). Branky: 70. Bednář - 55. a 81. Hořava, 76. a 84. Hradecký, 42. Vaněk, 51. Hejda, 69. Mahmutovič. Rozhodčí: Mudra – Janoch, Pastyřík. Diváci: 750.

SK Dynamo ZČE: Příhoda - Zoubek, Šulc, Papáček, Vít, Bednář, Levý, Vohrna, Hejnal, Peterka, Lisý. Střídali: Pfleger, Světlík, Brácha, Škarda, Macht, Mezsáros, Šebek. Trenér: Petr Kural.

Viktoria - 1. poločas: Bolek – Rajtoral, Hejda, Matějů, Medveděv – Kučera, Vaněk – Petržela, Černý, Vůch – Holenda.
2. poločas: Pavlík – Petržela, Hejda, Matějů, Mlynařík – Kučera, Hořava – Vůch, Hradecký, Hrdlička – Mahmutovič. Trenér: Miroslav Koubek.

20.6.2015 VSTUP DO DISKUSE

Do auta plného lidí najel traktor, ve voze cestovaly i děti

Indiáni v přípravě narazili. Motor je přejel v přesilovkách

Vášnivý kozel se otíral o kolemjdoucí

Plzeň - Zvíře zatoužilo po páření, a tak uniklo ze zajištěného dvorku na ulici.

Dívka odešla na nákup. Domů se už nevrátila

Rybnice - Pohřešovaná sedmnáctiletá dívka by se mohla pohybovat ve společnosti jednoho nebo dvou mužů ve věku 20 - 25 let.