Horšovský Týn – Koloveč 1:3

„V první minutě Kadlec vymetl šibenici a šli jsme do vedení. Většinou se hrál vyrovnaný zápas. Když jsme vedli 3:0, utkání už jsme kontrolovali," shrnul duel sekretář Kolovče Pavel Kruml.

Poločas: 0:2 . Branky: Šindelář – 1. a 40. Kadlec, 54. Duchoň. Nejlepší hráči: Šindelář – M. Šelinger. Rozhodčí: Hodek. ŽK: 1:0 Diváci: 60.

H. Týn: J. Novák – Tarhaj (65. T. Novák), Rada, Adamka, D. Novák, Kordule, Doležal, Čedík, Falout, Staroba, Šindelář. Trenér: Hirschl.

Koloveč: P. Šelinger – Šlais, Baxa, M. Šelinger, Milota, Černohorský, Kadlec (46. Duchoň), Lucák, L. Došek, Pavlík, T. Došek. Trenér: Hirschl.

Černice – Zruč 0:6

„Do 23. minuty byl stav 0:3. My jsme nehráli špatně, byli jsme snad i aktivnější, ale Zruč nás trestala z brejkových situací," litoval vedoucí mužstva Černic Zdeněk Trojan.

Poločas: 0:3 . Branky: 10., 23, 53. a 68. Karpíšek, 16. Lauko. Nejlepší hráči: Křen – Karpíšek. Rozhodčí: Vocelka. ŽK:1:4. Diváci: 100.

Černice: Daněk (59. Motlík) – Seman, Vlček, Nádrazský, Šlais, Nohava (78. Mastný), Mlnařík, Stoilov (67. Chvojka), Forman, Křen (87. Nedvěd), Šmíd (72. Müller). Trenér: Daněk.

Zruč: Klik – Haidlmayer, A. Král, Korelus (72. Pokladník), Nosek, Polák, Jelínek, Karpíšek (70. Valenta), Lauko, Kroužel, D. Král (70. Řezáč). Trenér: Král.

Vejprnice – Domažlice B 4:0

„Po prvním gólu jsme v zápase dominovali. Zaslouženě jsme vyhráli," řekl po zápase sekretář Vejprnic Milan Radimák.

Poločas: 2:0. Branky: 31. a 43. Lhotka, 58. Hora, 80. Paul. ŽK: 1:1. Diváci: 120.

Vejprnice: Dufek – Heindl, Havránek, Rada, Milota, Hora, Lhotka (89.Schleis), Kuhajda (85. Růžička), Grätsch (67. Kristl), Puhlovský, Paul. Trenér: Šámal.

Domažlice B: Švihořík – Korelus, Buršík, Šot (88. Kalný), Černý (81. Hošek), Waldmann, Štěpán, Vísner, Pavlíček, Šimůnek (65. Lešek), Kubr. Trenér: Fořt.

Chotíkov – Horažďovice 3:0

„V prvním poločase jsme byli lepší a šli jsme také do vedení. Druhou půli jsme se trápili, několikrát nás podržel brankář. V závěru se nám podařilo zápas rozhodnout," viděl duel asistent trenéra domácích Jaroslav Kluska.

Poločas: 1:0. Branky: 29. a 86. D. Míka, 84. Feiferlík. Nejlepší hráči: Bejdák – Vrzal. Rozhodčí: Lhoták. ŽK: 1:1. Diváci: 80.

Chotíkov: Bejdák – Kellner (75. Feiferlík), Michal Prais, Kluska, Šádek (52. Mašek), Martin Prais, M. Míka, Šlajs (65. Vacek), Hartl, Pechler, D. Míka. Trenér: Urbánek.

Horažďovice: Macoun – Šedivý, M. Greger, Janouškovec, Vrzal (83. Spulík), Šafanda, Melka, T. Greger, Sova, Nauš, Forman (57. Zdichynec). Trenér: Boř.

Bolevec – Holýšov 0:2

„Kdybychom za stavu 0:0 proměnili vyloženou šanci, mohlo být vše jinak. Jinak Holýšov byl lepší a zaslouženě vyhrál," glosoval utkání bolevecký sekretář Jan Thomayer.

Poločas: 0:0. Branky: 74. Valachovič, 87. Šobr. Nejlepší hráči: Bublík – Valachovič. Rozhodčí: Homr. ŽK: 0:0. Diváci: 120.

Bolevec: Kalčík – Kadeřábek, Hibles, Klečka, Soukup (30. Velík), Bublík, Matoušek (76. Fryček), Greif, Marek, Šanoba, Pelnář. Trenér: Votípka.

Holýšov: Míčka – Tyr, Hamerník (84. Kraus), Trhlík, Kaas, Šobr, Majlát, Schamberger (88. Zaruckij), Valachovič, Jeniš, Lukáš. Trenér: Míčka.

Rapid – Horní Bříza 1:1

„Zápas měl průměrnou úroveň. Hodinu byli aktivnější hosté. Po vyrovnávacím gólu jsme se zmátořili a uhráli jsme remízu, která byla spravedlivá," míní asistent trenéra Rapidu Radek Černický.

PK: 3:2. Poločas: 0:0. Branky: 67. Hucl – 75. Šimice. Nejlepší hráči: Liška – Tobrman. Rozhodčí: Petrželka. ŽK: 3:3. Diváci: 50.

Rapid: Beke – Nový, Liška, Buček, Brabec, Hucl, Čupalka, Harmady, Polášek (46. Davídek), Faist, Klekner (46. Žák). Trenér: Mysliveček.

Horní Bříza: Šimandl – Šimice, Zavadil, Netáhlo, Paukner, M. Chocholatý (74. Sedlecký), Čermák, Frána, P. Chocholatý, Mornštajn (74. Sudík), Tobrman. Trenér: Michálek.

Dynamo ZČE – Rozvadov 4:0

„Byli jsme od začátku lepší, ve druhé půli jsme měli dokonce drtivou převahu. Po vyloučení svého hráče hosté odpadli úplně," shrnul utkání sekretář Dynama Jiří Kural.

Poločas: 2:0. Branky: 13. Bednář, 22. a 63. Papáček, 84. Peterka. Nejlepší hráči: Papáček – Benda. Rozhodčí: Kastl. ŽK: 0:2. ČK: 0:1. Diváci: 150.

Dynamo ZČE: Příhoda – Zoubek, Papáček, Vít, Bednář (71. Škarda), Vohrna, Macht, Hejnal, Chocholatý (70. Šebek), Meszáros (73. Peterka), Lisý. Trenér: Kural.

Rozvadov: Benda – Literna, Kabourek, Horáček, Bronec, Hobza, Žemlička, Hutta, Janoušek, Mráček, Kželík (55. Šimák). Trenér: Bronec.

Přeštice – Rokycany B 2:0

„Utkání mohlo skončit větším brankovým rozdílem, ale hostující brankář Wohlmuth zachytal výborně," smekl před gólmanem Rokycan vedoucí Přeštic Pavel Bočan.

Poločas: 1:0. Branky: 17. a 80. P. Bešta. Nejlepší hráči: P. Bešta – Wohlmuth. Rozhodčí: Klička. ŽK: 1:4. ČK: 0:1 Diváci: 100.

Přeštice: Růžička – Šamberger, Lecjaks, Bouc, Zdeněk, Klokan (65. Tušek), Duchek, Turek (85. Ornet), Gerstner, Vacík, P. Bešta (90. Baranec). Trenér: Uzlík

Rokycany B: Wohlmuth – Kroc (57. Kořínek), Procházka, Pavlíček, Kořínek, Seifzig, Trnka, Mašek, Like, Dobiáš, Křikava. Trenér: Hudeček.