Vedoucí týmy tabulky neztratily ani bod

PLZEŇ - Vedoucí týmy plzeňské fotbalové Ligy starých gard, SK 1894 a Dynamo ZČE, ve čtvrtém kole neztratily ani bod. Oba celky vysoko zvítězily nad Smíchovem a Vejprnicemi.

29.4.2008

Ilustrační fotoFoto: DENÍK/Jiří Sejkora

Karlov - Košutka 3:1 (1:1)

• Vyrovnané utkání, domácí byli lepší v koncovce.
  • Branky: Plass (PK), Kohout, Krasnigi - Trnka (PK), Rozhodčí: Požárek.

VS - Rapid 2:8 (1:3)

• Hosté získali dvoubrankové vedení po chybách domácí obrany. Po přestávce domácí snížili, ale odmítli možnost na vyrovnání. Potom se však zkušenější Rapid rozstřílel a vysoko zvítězil.
  • Branky: Tlustý, Lodr - Baroch 4, Homola 3, Hnízdil. Rozhodčí: Buša

Černice - Letná 4:1 (1:0)

• Letná byla lepším, týmem, ale bez střeleckého efektu. Domácí využili střelecké formy lídra tabulky střelců Mentla.
  • Branky: Mentl 3, Trojan - Pospíšilík. Rozhodčí: Barda.

SK 1894 - Vejprnice 6:2 (3:0)

• Domácí vedli v osmé minutě 2:0, na začátku druhé půle 5:0 a zápas byl rozhodnutý.
  • Branky: Dudík 2, Diviš, Maněna, Dorňák, Bůžek - Karpíšek, Kydlíček. Rozhodčí: Mašek.

Dynamo ZČE - SK Smíchov 6:2 (2:1)

• Nečekaně vyrovnaný zápas, hosté dvakrát nastřelili tyč, ale góly dávali domácí.
  • Branky: Rádl 3, Pešík, Pálek, Kubík - Fiala. Rozhodčí: Šebesta.

Senco - Slavia 10:0 (3:0)

• Hosté nastoupili v 10 hráčích a Senco toho dokonale využilo.
  • Branky: Pomp 3,Vela 2, Příhoda 2, Jonáš, Duchoň, Winkelhofer z PK. Rozhodčí: Šneider.

Pořadí střelců: 10 – Mentl (Černice), 9 – Baroch (Rapid), 8 – Rádl (ZČE), 6 – Homola (Rapid) a Diviš (SK 1894), 5 – Dudík a Maněna (oba SK 1894), Duchoň a Pomp (oba Senco) .

Program 5. kola, dnes v 18.00: Vejprnice - Karlov, zítra v 17.30: SK 1894 - SK Smíchov, 18.00: Rapid-ZČE, Letná-Senco, Slavia - VS, 18.30: Košutka - Černice. 6. kolo, pondělí 5. května v 18.00: Karlov - SK Smíchov.