V Horní Bříze byla k vidění gólová smršť

Plzeňský kraj – Lídr soutěže Dynamo ZČE se blýskl sedmi vstřelenými brankami na hřišti Horní Břízy. Svěřenci trenéra Kurala si tak připsali první výhru jarní části a dále vévodí krajskému přeboru.

23.3.2015

Ilustrační fotoFoto: DENÍK/Jiří Sejkora

Koloveč – Rokycany B 4:2

„Hráči soupeře jsou mladí běhaví kluci. Hráli jsme s nimi vyrovaný zápas. Po vyrovnání na 2:2 jsme hosty začali přehrávat. Nakonec jsme mohli dát ještě více než čtyři branky," zhodnotil zápas sekretář domácích Pavel Kruml.

Poločas: 0:1. Branky: 59. Lucák, 63. Pavlík, 77. T. Došek, 85. Milota – 10. Like, 60. Like. Nejlepší hráči: Lucák – Wolmuth. Rozhodčí: SRN. ŽK: 1:0. Diváci:80.

Koloveč: P. Fillinger – Milota, L. Došek, Baxa, Lucák, Černohorský, T. Došek, M. Fillinger, Pavlík (83. Duchoň), Kadlec (79. Šlajs), Gabriel. Trenér: Hirschl.

Rokycany B: Wohlmuth – Pfeifer (82. Jakub Kořínek), Procházka, Klír, Trnka (61. Křikava), Sefzig, Havlíček, Kroc (89. Kotnauer), Like, Dobiáš, Jiří Kořínek. Trenér: Hudeček.

Rozvadov – Přeštice 0:2

„Soupeř byl běhavější. Nám se nedařilo. Druhý poločas jsme sice byli o trošku lepší my, ale prostě nám to tam nespadlo", litoval po utkání sekretář Rozvadova Libor Kolář.

Poločas: 0:1 . Branky: 41. Bešta, 84. Vacík. Nejlepší hráči: Benda – Bešta. Rozhodčí: Schneider. ŽK: 3:2. Diváci: 100.

Rozvadov: Benda – Kaboutek, Horáček, Bronec, Machač, Hobza, Žemlička, Hůta, Földeši, Mráček. Trenér: Bronec.

Přeštice: Růžička – Blahoudek, Uzlík, Šamberger, Lecjaks, Bouc, Zdeněk, Duchek, Turek, Vacík, Bešta. Trenér: Uzlík.

H. Bříza – Dynamo ZČE 4:7

„Měli jsme špatný vstup do utkání. Přestože jsme nehráli špatně, po první půli jsme prohrávali 0:3. Hrál se vyrovnaný zápas, ve kterém útoky předčily obrany," glosoval po duelu sekretář domácích Stanislav Kapr.

Poločas: 0:3. Branky: 56. Paukner, 72. Šimice, 80. Čermák, 84. P. Chocholatý – 1. Meszáros, 4. Meszáros, 34. Papáček, 47. Lichý, 57. Papáček, 65. Bednář, 89. Peterka. Nejlepší hráči: Tobrman – Meszáros. Rozhodčí: Volf. ŽK: 2:1. Diváci: 120.

Horní Bříza: Šimandl – Šimice, Zavadil (63. Sedlecký), Netáhlo (84. Sudík), Paukner, M. Chocholatý, Čermák, Frána, P. Chocholatý, Mornštajn, Tobrman. Trenér: Michálek.

Dynamo ZČE: Příhoda – Zoubek, Papáček, Vít, Bednář, Vohrna, Macht, Hejnal, Chocholatý (65. Šebek), Meszáros (55. Škarda), Lichý (79. Peterka). Trenér: Kural.

Holýšov – Rapid Plzeň 2:2

„Kdybychom neprospali začátek, měli bychom v zápase na víc. Ještě jsme v prvním poločase neproměnili penaltu," řekl po utkání holýšovský sekretář Petr Třeštík.

PK: 4:5. Poločas: 0:2. Branky: 48. Lukáš, 85. vlastní – 3. Buček, 13. Faist. Nejlepší hráči: Míčka – Beke. Rozhodčí: Bína. ŽK: 8:5. ČK: 2:0. Diváci: 110.

Holýšov: Míčka – Tyr (46. Hamerník), Levička, Šobr (79. Trhlík), Majlát, Schamberger, Valachovič (39. Vítek), Mour, Jeniš, Lukáš, Šimka. Trenér: Míčka.

Rapid: Beke – Faist (72. Častoral), Liška, Buček, Nový, Hucl, Čupalka, Harmady, Žák, Brabec, Poláček. Trenér: Mysliveček.

Horažďovice – Bolevec 0:1

„Hosté k nám přijeli bránit. Druhý poločas jsme sice soupeře zatlačili, ale byli jsme to my, kdo inkasoval. Ke konci jsme hru otevřeli, hráli jsme na tři útočníky, bohužel se nám vyrovnat nepodařilo," litoval po zápase vedoucí mužstva domácích Richard Srb.

Poločas: 0:0. Branky: 54. Pelnář. Nejlepší hráči: Šafanda – Pelnář. Rozhodčí: Červený. ŽK: 2:1. Diváci: 90.

Horažďovice: Macoun – Šedivý, M. Greger, Janouškovec, Vrzal, Šafanda, Melka (45. Vachuška), T. Greger (75. Kvetoň), Sova, Nauš, Forman. Trenér: Boř.

Bolevec: Körner – Kadeřábek, Klečka (29. Soukup), Velík (68. Fryček), Bublík, Matoušek, Greif, Marek, Šanoba, Pelnář, Hybler. Trenér: Votípka.

Domažlice B – Chotíkov 0:2

„Hosté nás předčili především bojovností a důrazem," dodal po zápase asistent trenéra Stanislav Hrnčíř.

Poločas: 0:1. Branky: 9. M. Šleis, 57. M. Šleis. Nejlepší hráči: žádný – Hartl. Rozhodčí: Petrželka. ŽK: 3:3. Diváci: 50.

Domažlice B: Bratanič – Steinberger (45. Lešek), Šot (85. Svoboda), Černý, Waldmann, Štěpná, Vísner, Pavlíček, Šimůnek (56. Buršík), Kubr, Hošek (75. Kalný). Trenér: Fořt.

Chotíkov: Bejdák – Michal Prais, Kluska, Mašek (75. Kellner), Šádek (65. Vacek), Martin Prais (78. Fejfrlík), M. Míka, Šleis, Hartl (81. Král, Pechler, D. Míka. Trenér: Urbánek.

Zruč – Vejprnice 0:1

„Hrál se vyrovnaný zápas. V prvním poločase jsme hráli lépe my, ve druhém Vejprnice. Rozhodl pokutový kop," shrnul duel vedoucí mužstva Zruče Tomáš Klail.

Poločas: 0:0 Branky: 62. Lhotka z pen.. Nejlepší hráči: Klik – Rada. Rozhodčí: Reznichenko. ŽK: 2:2. Diváci: 100.

Zruč: Klik – Haidlmayer, A. Král, Korelus, Nosek, Jelínek, Husník, Lauko, Kroužel, D. Král, Pokladník (46. Karpíšek). Trenér: Král.

Vejprnice: Dufek – Heindl, Havránek, Mašek, Rada, Milota, Hora, Lhotka, Kuhajda (90. Puhlovský), Grätsch (85. Kristl), Paul. Trenér: Šámal.

H. Týn – Černice 3:2

„Měli jsme více ze hry, ale ze začátku dávali góly hosté. V druhém poločase jsme střeleckou smůlu protrhli a zápas otočili. Zaslouženě jsme vyhráli," liboval si vedoucí domácího mužstva František Věneček.

Poločas: 0:2. Branky: 58. Falout, 66. Adamka, 81. Šindelář z pen. – 23. Laibl, 25. Stoilov z pen. Nejlepší hráči: Falout – Daněk. Rozhodčí: Šimek. ŽK: 3:2. Diváci: 80.

H. Týn: Novák – Tarhaj, Rada, Adamka, D. Novák, Kordule, Doležal, Čedík, Falout, Staroba, Šindelář. Trenér: Šporer.

Černice: Daněk – Minařík, Šlajs, Nádraský, Chvojka, Šmíd, seman, Mojseňuk, Křen, Laibl, Stoilov. Trenér: Daněk.