Na místo plánovaných sedmi soubojů se jich ovšem uskutečnilo o jeden méně. Vinou špatné komunikace v celku Spojů Plzeň se tým nesešel v dostatečném množství hráčů ke střetnutí s rezervou SK ZČE. Defitivní tečku za tímto nesehraným zápasem tak udělá sportovně–technická komise MFS.

Vedoucí tandem přeboru nezaváhal. Sparta přehrála rezervu VS Plzeň a vede o bod před Dýšinou, která těsně porazila „béčko“ Bolevce. Po porážce Letné na Prazdroji poskočil na třetí příčku Rapid po výhře v doubraveckém derby rezerv na hřišti Senca.

Z posledního místa tabulky se po remíze s Bukovcem odpoutaly Litice. Střelcem kola se stal Roman Steinbach ze Starého Plzence, který se trefil do černého hned čtyřikrát. Navíc na čistý hattrick mu stačilo pouhých dvanáct minut!

Sparta – VS Plzeň B 3:1

Poločas: 0:1. Branky: 53. Hajný, 72. P. Kučera, 75. Hajný – 17. Hasler. Rozhodčí: Šebesta. ŽK: 1:2. Diváků: 36.

Sparta: Král – Duchoň, Štěpánek, Kučera P., Brestovanský (80. Prcín), Hajný, Kučera K., Schneider, Seidl, Schumann, Chmelík (46. Maněna).

VS Plzeň B: Tišer – Čech, Michálek, Karas, Hudec, Diviš, Lochman, Herbst, Paum (46. Frýdl), Hasler, Koutek.

Prazdroj – Letná 2:0

Poločas: 2:0. Branky: 16. a 19. Kratschmer. Rozhodčí: Mašek. ŽK: 4:2. Diváků: 32.

Prazdroj: Kolářík – Brejcha, Pleticha, Bruner, Wais, Kratschmer, Sedláček (65. J. Diviš), Hyneš (90. Brychcín), Krýda, Polule (82. Křepelka), Beriac (46. Hofrajtr).

Letná: Fryš – Klička, Vaněk, Rada, Spiegel, Drobný, Šťovíček (46. Žák), Touš, Vaněk, Lehký (70. Procházka), Tyr (46. Vodička).

Starý Plzenec – Město Touškov B 6:0

Poločas: 0:0. Branky: 51., 57., 63. a 87. Steinbach, 72. a 80. Kodalík. Rozhodčí: Hodek. ŽK: 0:3. Diváků: 80.

St. Plzenec: Csengö – Děkanovský, Guriš, Schejbal, Štěpán, Forejt (70. Mazuch), Ranc, Vyskočil, Florian (46. Skála), Steinbach, Kodalík.

M. Touškov B: Beran – Nosek, Šiška, Pešík (46. Kotáb), Zimmerhackl, Momotor, Pašek, Honz, Kupec J., Šandara (71 König), Kupec M. (46. Hodek).

Litice – Bukovec 3:3

Poločas: 1:1. Branky: 43. a 60. Krejcar, 78. Vacín – 25. vlastní, 82. Hajna, 87. Suchý. Rozhodčí: Hajnár. ŽK: 1:1. Diváků: 30.

Litice: Vít – Forman, Davidjuk (46. Handrejch), Vacín, Voves, Liška, Krejcar, Knotek, Nevečeřal, Blovský (80. Knotek J.), Korejčík (46. Hora).

Bukovec: Lopatka – Suchý, Beran, Planeta, Berčuk, Šesták, Zíka, Milikáš (69. Diviš), Hajna, Šlehofer, Klenovec.

Doubravka B – Rapid B 0:5

Poločas: 0:4. Branky: 30. a 31. Pytlík, 14. Gajdušek, 23. Faist, 88. Baroch. Rozhodčí: Schingler. Diváků: 30.

Doubravka B: Tománek – Větrovský, Kolář, Šváb, Hric, Fencl (46. Vela), Vaigl (57. Poláček), Petrželka, Valenta (46. Gajan), Chaloupek, Kovács.

Rapid B: Štrunc – Spour, Janout (65. Tichák), Páník, Jiskra (70. Lorenc), Gajdušek, Faist, Šťastný, Hlaváč, Jílek (70. Baroch), Pytlík (62. Častoral).

Bolevec B – Dýšina 2:3

Poločas: 0:1. Branky: 55. Fryček, 69. Musil – 20. Piškule, 54. Soroka, 71. Gren. Rozhodčí: Krauz. ŽK: 4:3. Diváků: 60.

Bolevec B: Šimora – Klečka, Běl (46. Musil), Pelnář J., Kopecký, Sedláček, Fleisner (46. Fictum L.), Fryček (85. Fictum M.) Hackr, Pelnář M., Zítek.

Dýšina: Liška – Mužík, Šesták, Špánek (90. Koranda), Gren, Feřstek, Volín (89. Bruj), Stružka, Boháč (46. Soroka), Čechura, Piškule (82. Šedivec).