Praha, Hořovice - Posledním kolem skončila podzimní část fotbalové divize.

21.11.2011 1

Ilustrační fotoFoto: DENÍK/Daniel Seifert

Dukla Praha B - Tachov 1:2

Překvapení se zrodilo po takticky vyzrálém výkonu hostujícího nováčka. Ten šel do vedení po dvaceti minutách hry, když z brejku Machač poslal míč podél brankáře. Dukla sice měla mírnou územní převahu, ale tachovští hráči ji do šancí prakticky nepustili. Až před přestávkou propadl vysoký míč za obranu a Čapek vyrovnal na 1:1. Rozhodl rychlý gól hostů brzo po přestávce. Přesný centr ze strany poslal Šácha hlavou do šibenice. Následná snaha Dukly o vyrovnání byla bezzubá, naopak na druhé straně propásl Habart tutovku, když minul prázdnou branku.

Poločas: 1:1. Branky: 40. Čapek 21. Machač, 52. Šácha. Rozhodčí: Z. Novotný. ŽK: 1:1. Diváků: 80.

Tachov: Bobčík Hobza, Tušl, Kaše, J. Viterna Šácha, Hutta, Folejtar Hudec (87. Mráz), Machač (74. Dvořák), Habart (80. Chmiel). Trenér Jaroslav Pták.

Bohemians B - Koloveč 2:0

Hosté na půdě posledního předvedli solidní výkon jen v prvním poločase. Snažili se dostávat do šancí, ale pro domácí svatyni byl nebezpečný jen trestný kop L. Doška, jehož střelu brankář vyrazil. Po přestávce osamocený Pavlík mířil jen do brankáře a domácí se začali stále více osmělovat. Po hodině hry také po chybách kolovečské defenzívy dvakrát udeřili. Nejdřív si obránci nepokryli přihrávku z autu a druhý gól padl po zbytečné ztrátě míče. Další šance klokanů vychytal Bojčuk.

Branky: 67. Šplíchal, 81. Kraják. Rozhodčí: Klátil. ŽK: 2:0. Diváků: 50.

Koloveč: Bojčuk Kruml Brož, R. Černý, Duben (69. Tomášek) L. Došek, Baxa (83. Kožíšek), Vůjtěch, Puchmertl Duchoň (83. Kadlec), Pavlík. Trenéři Milan Lucák a Michal Čaloun.

Hořovicko - Rokycany 2:1

V úvodu rokycanský Vašíček hlavičkoval jen do brankáře a za chvíli přišly gólové okamžiky domácích. Pivoňka skóroval po rohu a po chybě v obraně se trefil Šubert. V závěru první půle Rokycany hru vyrovnaly a po přestávce už byly lepším celkem. Po akci Kubíka po pravé straně snížil J. Procházka střelou k tyči a hosté sahali po bodu. Slibně rozehrané akce však nedokázali dotáhnout až do konce, a tak se nakonec ze tří bodů radovali domácí.

Poločas: 2:0. Branky: 9. Pivoňka, 18. Šubert 65. J. Procházka. Rozhodčí: Hrabovský. ŽK: 3:3. Diváků: 150.

Rokycany: Vild J. Scheinherr, Vaníček, Hereit, J. Procházka, F. Procházka Kubík, Vaščák, M. Černý (58. Šíša), Jedlička (70. Rýdl) L. Aubrecht (64. Cibulka). Trenér Pavel Aubrecht.

Ostatní výsledky: Čížová - Č. Krumlov 3:0 (1:0, 24. Janoušek, 67. Kučera, 77. Moravec), Tábor - Benešov 0:2 (0:0, 50. Kučaba, 75. Žák), Milevsko - Slavia B 1:2 (0:0, 87. Kosík 70. Veselý, 75. Prošek), Štěchovice - Strakonice 2:4 (2:2, 33. a 44. Novák 7. Sláma, 27. Bambule, 68. Rein, 90. Glazunov), H. Měcholupy - Votice 2:3 (0:1, 60. a 67. Zdeňka 21. Jurdík, 87. Rodrigues, 90. Veselý).

Autor: Pavel Hochman

21.11.2011 VSTUP DO DISKUSE 1

Ford Fiesta.
14

Dá se koupit spolehlivé auto za 50 tisíc? Tyto vozy mohou být výhrou

David Limberský se zotavil ze zranění, které si způsobil na rakouském soustředění, do takového stavu, že byl schopen odcestovat s týmem a může zasáhnout do utkání.

Čeká nás peklo, ale zvládneme to, věří před odvetou obránce David Limberský

Nová školka otevře v Letkově i Plzni

Letkov, Plzeň - Letkovští už od září nemusejí své děti vozit do školek v okolních obcích nebo v Plzni. Otevře se tady nová mateřinka. Rozšíření stávající nabídky se dočkají také v krajské metropoli. Na Borech bude fungovat školka pro zaměstnance i veřejnost.

Vedro, dusno a zápas podzimu. Plzeň se chystá na Larnaku

Larnaka (od zvláštního zpravodaje Deníku) – Stadion v Larnace je téměř vyprodaný, utkání vysílá ČT sport.

Autogram? Foto? Sportmanie láká hvězdy

Plzeň - Ve čtvrtek můžete za Plazou potkat Martina Straku, Pavla Horvátha i Michaela Krmenčíka.

Larnaka – Z Plzně si Larnaka přivezla porážku 1:3, ale na sebevědomí to jejímu trenérovi nic neubralo.