Tachov – Bohemians B 1:1

Domácí zbytečně ztratili dva cenné body. Zaspali sice úvod a po faulu Folejtara inkasovali gól z penalty, v dalších minutách však získali převahu a měli řadu brankových příležitostí. Janoušek nastřelil břevno, další šanci propásl, přesto Tachov vyrovnal Habartem.

Tlak domácích pokračoval i ve druhém poločase, hostující defenziva si však vždy poradila a navíc mladí klokani hrozili z brejků. Tachovští obránci však už pracovali spolehlivě. Největší šanci na vítězství měl pět minut před koncem domácí Janoušek, ale na malém vápně úplně sám před brankářem přestřelil branku Bohemians.

Poločas: 1:1. Branky: 20. Habart – 6. Ludvík z PK. Rozhodčí: P. Kotalík. ŽK: 2:1. Diváků: 135.

Tachov: Bobčík – Földeši, Kaše, Tušl, Janoušek – Habart, Šácha, Hudec, Folejtar – Luk. Čížek (70. Hutta), Dvořák. Trenér Jaroslav Pták.

Strakonice – Rokycany 2:1

Na půdě vysokého favorita hosté nezklamali a v úvodu měli míč častěji ve svém držení. Po ztrátě míče a následném protiútoku však inkasovali gól a Strakonice získaly převahu. Skórovat se jim už do přestávky však nepodařilo.

Tlak domácích pokračoval i po obrátce a vyvrcholil druhým gólem. Od tohoto okamžiku přidaly Rokycany na aktivitě a byly jednoznačně lepším celkem. Kubík vstřelil kontaktní gól a domácí se začali bát o výsledek. Střela F. Procházky mířila těsně vedle a několik přečíslení při útočné akci hosté špatně vyřešili.

Poločas: 1:0. Branky: 16. a 55. Němec – 73. Kubík. Rozhodčí: Myška. ŽK: 3:0. Diváků: 100.

Rokycany: Cipra – J. Scheinherr, Hereit, J. Procházka, Vaníček – Tobrman (78. Rédl), Vaščák (78. L. Aubrecht), Jedlička (64. F. Procházka), Brož – P. Aubrecht, Kubík. Trenér Pavel Aubrecht st.

Benešov – Koloveč 2:0

Favorizovaný Benešov pozorně bránil a podnikal nebezpečné brejky. Po jednom z nich se ujal vedení. Koloveč měla častěji míč na svých kopačkách, ale většina jejich akcí končila před vápnem. Po obrátce měli hosté převahu, po hrubce v obraně však inkasovali druhý gól. Šanci skórovat nevyužil Mour a T. Došek nastřelil hlavou tyč.

Poločas: 1:0. Branky: 17. a 62. D. Němec. Rozhodčí: Novák. ŽK: 2:2. Diváků: 200.

Koloveč: P. Fillinger – L. Došek, R. Černý, Vlček, Gabriel – Kadlec, M. Fillinger, Malý, Mour – Pavlík, T. Došek. Trenéři Petr Vlčeka a Roman Baxa.

Ostatní výsledky: Votice – Český Krumlov 1:1 (0:1, 67. Polodna – 37. Weinhard z PK), Dukla Praha B – Čížová 5:0 (3:0, 15. Marič, 23. Vaida, 38. a 67. Svoboda, 52. Jeřábek), Táborsko B – Horní Měcholupy 0:0, Štěchovice – Slavia Praha B 0:3 (0:1, 12. Mráz, 46. Dembele, 86. Perez), Milevsko – Hořovicko 2:0 (1:0, 29. M. Málek, 65. Škulina).