Tachov – Malše Roudné 0:1

Další nevydařené utkání v podání domácích borců, kteří branku dosud posledních Jihočechů příliš neohrozili. V první půli zahrozil jen Bezdička, ale minul. Pět minut před koncem poločasu se dostal do šance hostující Zvěřina, gólman Makó ho však vychytal a Tachov podržel.

Po obrátce domácí pokračovali v nepřesvědčivém výkonu a stihl je trest. Zvěřina dostal ve středu hřiště kolmou přihrávku a sólo zakončil střelou podél brankáře k tyči. Závěr hosté zvládli takticky a domácí do šance prakticky nepustili.

Poločas: 0:0. Branka: 67. Zvěřina. Rozhodčí: Hlaváč. ŽK: 3:1. Diváků: 200.

Tachov: Makó – Kabourek, Kaše, Tušl, J. Viterna – Machač (75. Hobza), Habart (62. Janoušek), Bauer, Hudec – Braun, Bezdička. Trenér Zdeněk Bečka.

Votice – Domažlice 5:0

Středočeši měli impozantní vstup do utkání a po pětatřiceti minutách hry vedli už rozdílem tří branek. Chodové sice v poli udrželi téměř vyrovnanou hru, ale před vlastní brankou hodně chybovali, což domácí dokonale trestali.

Hosté se ve druhém poločase snažili snížit, ale šanci Bahledy chytil brankář Mašín. Domácí naopak v závěru utkání přidali ještě dva góly, a Domažličtí si tak odvezli nečekaně vysoký debakl.

Poločas: 3:0. Branky: 13. Neuberg, 23. Fajtl, 35. Lizák, 67. a 81. Pohorský. Rozhodčí: Řezáč. ŽK: 2:1. Diváků: 240.

Domažlice: Mleziva – Strejc, Bublík, Tesař, P. Cihlář – Hulina (60. Mifek), Šámal, Mužík, Bárta – Leitl, Bahleda (65. Mašek). Trenér Zdeněk Michálek.

Příbram B – Doubravka 2:1

I bez záložníků Vaigla a Šimra podal na půdě vysokého favorita plzeňský tým statečný výkon a prohrát si nezasloužil. Po trestném kopu sice Wágner zblízka zajistil domácím vedení, ale už v první půli byli hosté aktivnější. Vyrovnat mohl osamocený Smíšek, ale z deseti metrů mířil nad branku.

Kvalitní hra hostů pokračovala i po přestávce. Štverák zahrával roh a D. Novák hlavou zaslouženě vyrovnal. Šanci domácího Čermáka vychytal Kunc a na druhé straně mohl dvakrát rozhodnout doubravecký Duchek. V závěru se brankář Kunc s míčem v náručí srazil se Šlapákem, rozhodčí plzeňského brankáře vyloučil a z penalty Příbram rozhodla o výhře.

Poločas: 1:0. Branky: 17. Wágner, 89. Mojdl z PK – 60. D. Novák. Rozhodčí: Čechlovský. ŽK: 1:3. ČK: 0:1 (89. Kunc). Diváků: 30.

Doubravka: Kunc – Řezáč, D. Novák, Smíšek, O. Král – Duchek (85. Vůch), Sýkora, Šverák, P. Krejčí, Došlý (89. Beke) – Švec. Trenér Karel Krejčí.

Ostatní výsledky: Dukla Praha B – Kunice 2:4 (1:1, 27. Antipov, 84. Přeučil z PK – 35. Havlíček, 59. Koubek, 66. Jíša, 85. Kopta), Tábor – Benešov 1:0 (0:0, 69. Nekvinda), Řevnice – Strakonice 1:1 (0:1, 73. Karda – 33. M. Káník z PK), Meteor – Bohemians 1905 B 1:1 (1:0, 13. Fíček – 63. Dian), Třeboň – Hořovicko 4:0 (3:0, 10. Příhoda, 15. Houdek, 48. a 78. Hačka).

Příští kolo: Doubravka – Meteor, Domažlice – Dukla Praha B, Hořovicko – Tachov, Strakonice – Tábor, Bohemians 1905 B – Votice, Kunice – Třeboň, Malše Roudné – Řevnice, Benešov – Příbram B.