Nová Ves – Sušice 3:4

Fotbalisté Sušice vstoupili do posledního utkání sezony s vervou a velmi brzo si vypracovali několik slušných gólových šancí, z nichž proměnili hned dvě. Domácí nicméně zabrali a potrestali dvě hrubé chyby soupeře. Po pauze ale potvrdil pověst kanonýra Vrhel, který dovršil hattrick, a posunul tak misku vah na stranu Sušice.

Poločas: 0:1. Branky: 39. Rom, 45. Kilián, 65. Dort – 11. Melka, 19., 50. a 69. Vrhel. Rozhodčí: Pečenka. ŽK: 2:2. ČK: 1:0. Diváci: 200.

Sušice: Jarolím – Skrbek, Melka, Hrubec, Fuchs – Kysilka, Matějka (63. Krejčí), Hrach, Szedmák (81. Králík) – Kočí, Vrhel. Trenér: Jan Staněk.

Rokycany – J. Hradec 2:1

První polovina utkání byla velmi vyrovnaná. Přesto spokojenější po jejím konci byli hosté, kteří se dostali po šťastné brance Černocha do vedení. Rokycanští se ale po přestávce vzchopili, začali soupeře přehrávat a navíc se jim povedlo zvrátit nepříjemný průběh utkání.

Poločas: 0:1. Branky: 67. Čihák, 76. P. Aubrecht – 27. Černoch. Rozhodčí: Cupl. ŽK: 2:1. Diváci: 90.

Rokycany: Vild – Vaščák (46. Cibulka), Procházka, Vaníček, Špic – L. Aubrecht (90. Heller), P. Aubrecht, Hereit, Čihák, Krčál (78. Bendl) – Žáček. Trenér: Pavel Aubrecht.

Cheb – Doubravka 3:1

Velmi pohledné utkání se muselo přihlížejícím divákům líbit. Obě dvě mužstva se snažila hlavně útočit. Šťastnější byl nakonec Cheb, kterému se dařilo více v koncové fázi.

Poločas: 0:0. Branky: 47. Řezáč, 66. Dobeš, 88. Kohout – 75. Hošťálek. Rozhodčí: Henych. ŽK: 1:1. Diváci: 100.

Doubravka: Turek – Hošťálek, Krejčí, Novák, Vonášek – Vyleta (58. Šádek), Švec, Macháček, Tříska – Holub (58. Trojanec), Petrželka. Trenér: Zdeněk Michálek.

Táborsko B – Tachov 3:0

Z počátku velmi uvolněné utkání se postupem času začalo více přiostřovat. Táborsko navíc těsně před koncem poločasu hned dvakrát po chybách soupeře udeřilo. Tachovští si sice vypracovali brankové příležitosti, ale v zakončení se trápili.

Poločas: 2:0. Branky: 42. Rabiňák, 44. Traore, 58. Cihlář. Rozhodčí: Fojtík. ŽK: 1:3. Diváci: 30.

Tachov: Pták – Ruda (34. Sadílek), Král, Tušl (24. Folejtar), Habart – P. Šácha, M. Šácha (50. Jedlička), Hudec, Machač – Stružka, Kovařík. Trenér: Zdeněk Slowik.

Ostatní výsledky: Hořovicko – Milevsko 1:2 (1:0, 40. Rampa – 53. Kosobud, 73. Barda), Č. Krumlov – Písek 0:3 (0:2, 16. a 79. Voráček, 38. Nohava). Předehráno: Benešov – ZČE Plzeň 4:0, Čížová – Zličín 3:2.