Sušický Vrhel sestřelil hattrickem silnou Novou Ves

Plzeňský kraj – Sušice se o víkendu postarala o velké překvapení a porazila v posledním 30. kole fotbalové divize čtvrtou Novou Ves.

16.6.2014

Ilustrační foto.Foto: DENÍK

Nová Ves – Sušice 3:4

Fotbalisté Sušice vstoupili do posledního utkání sezony s vervou a velmi brzo si vypracovali několik slušných gólových šancí, z nichž proměnili hned dvě. Domácí nicméně zabrali a potrestali dvě hrubé chyby soupeře. Po pauze ale potvrdil pověst kanonýra Vrhel, který dovršil hattrick, a posunul tak misku vah na stranu Sušice.

Poločas: 0:1. Branky: 39. Rom, 45. Kilián, 65. Dort – 11. Melka, 19., 50. a 69. Vrhel. Rozhodčí: Pečenka. ŽK: 2:2. ČK: 1:0. Diváci: 200.

Sušice: Jarolím – Skrbek, Melka, Hrubec, Fuchs – Kysilka, Matějka (63. Krejčí), Hrach, Szedmák (81. Králík) – Kočí, Vrhel. Trenér: Jan Staněk.

Rokycany – J. Hradec 2:1

První polovina utkání byla velmi vyrovnaná. Přesto spokojenější po jejím konci byli hosté, kteří se dostali po šťastné brance Černocha do vedení. Rokycanští se ale po přestávce vzchopili, začali soupeře přehrávat a navíc se jim povedlo zvrátit nepříjemný průběh utkání.

Poločas: 0:1. Branky: 67. Čihák, 76. P. Aubrecht – 27. Černoch. Rozhodčí: Cupl. ŽK: 2:1. Diváci: 90.

Rokycany: Vild – Vaščák (46. Cibulka), Procházka, Vaníček, Špic – L. Aubrecht (90. Heller), P. Aubrecht, Hereit, Čihák, Krčál (78. Bendl) – Žáček. Trenér: Pavel Aubrecht.

Cheb – Doubravka 3:1

Velmi pohledné utkání se muselo přihlížejícím divákům líbit. Obě dvě mužstva se snažila hlavně útočit. Šťastnější byl nakonec Cheb, kterému se dařilo více v koncové fázi.

Poločas: 0:0. Branky: 47. Řezáč, 66. Dobeš, 88. Kohout – 75. Hošťálek. Rozhodčí: Henych. ŽK: 1:1. Diváci: 100.

Doubravka: Turek – Hošťálek, Krejčí, Novák, Vonášek – Vyleta (58. Šádek), Švec, Macháček, Tříska – Holub (58. Trojanec), Petrželka. Trenér: Zdeněk Michálek.

Táborsko B – Tachov 3:0

Z počátku velmi uvolněné utkání se postupem času začalo více přiostřovat. Táborsko navíc těsně před koncem poločasu hned dvakrát po chybách soupeře udeřilo. Tachovští si sice vypracovali brankové příležitosti, ale v zakončení se trápili.

Poločas: 2:0. Branky: 42. Rabiňák, 44. Traore, 58. Cihlář. Rozhodčí: Fojtík. ŽK: 1:3. Diváci: 30.

Tachov: Pták – Ruda (34. Sadílek), Král, Tušl (24. Folejtar), Habart – P. Šácha, M. Šácha (50. Jedlička), Hudec, Machač – Stružka, Kovařík. Trenér: Zdeněk Slowik.

Ostatní výsledky: Hořovicko – Milevsko 1:2 (1:0, 40. Rampa – 53. Kosobud, 73. Barda), Č. Krumlov – Písek 0:3 (0:2, 16. a 79. Voráček, 38. Nohava). Předehráno: Benešov – ZČE Plzeň 4:0, Čížová – Zličín 3:2.

Dominik Rejthar

Autor: Redakce

16.6.2014 VSTUP DO DISKUSE

Do auta plného lidí najel traktor, ve voze cestovaly i děti

Indiáni v přípravě narazili. Motor je přejel v přesilovkách

Vášnivý kozel se otíral o kolemjdoucí

Plzeň - Zvíře zatoužilo po páření, a tak uniklo ze zajištěného dvorku na ulici.

Dívka odešla na nákup. Domů se už nevrátila

Rybnice - Pohřešovaná sedmnáctiletá dívka by se mohla pohybovat ve společnosti jednoho nebo dvou mužů ve věku 20 - 25 let.