Kvůli nezpůsobilému terénu byly odloženy duely Příkosice – Vejprnice a Chrást - Přeštice. Bolevec měl v tomto kole volno po odstoupení Rozvadova ze soutěže.

V souboji dvou týmů z dolní poloviny tabulky přivítaly Chanovice severoplzeňský Touškov. Úvodní poločas patřil domácím, svou převahu dokázali korunovat dvěma góly. Touškovu se před přestávkou podařilo snížit. „Do té doby jsme byli jasně lepším týmem. Ten gól do šatny nás srazil dolů, roztřásla se nám kolena a začali jsme dělat chyby,“ přiblížil chanovický sekretář Jiří Štěrba. Tři z nich hosté potrestali a hlavně díky hattricku Kovácse si připsali cenné vítězství.

Podobný průběh mělo i utkání ve Stříbře, kde domácí byli favorizovaným Rokycanům více než vyrovnaným soupeřem. Až do 60. minuty se hrálo bez branek, pak ale hosté předvedli brankovou smršť.

Podle slov sekretáře Milana Fialy byl právě vedoucí gól tím rozhodujícím momentem: „Po naší hrubé chybě, kterou zkušené Rokycany potrestaly, jsme psychicky úplně odpadli. Soupeř si s námi začal dělat, co se mu zachtělo a bylo jen otázkou času, kolikrát se dokáže střelecky prosadit. Hráli jsme v závěru až s moc velkým respektem,“ konstatoval.

Chanovice – Město Touškov 2:4

Nejlepší hráči: Drohobeckyj - Kovács. Poločas: 2:1. Branky: 13. Drohobeckyj, 29. Melka – 41, 57. a 64. Kovács, 53. S Karbusický. Rozhodčí: Krutina. ŽK: 1:2. Diváků: 100.

Chanovice: Beke – Srb, Zelenka, Hnídek (52. Polena), Šimsa (72. Patsch, 82. Král), Šrámek, Hrach, Kostka, Melka, Drohobeckyj, Černohorský. Trenér Pavel Běloušek.

Touškov: Tománek – Gabčo, Herman, Forman, K. Fürbacher, Svoboda, Kovács, Nosek (46. Vavrač), S. Karbusický, O. Karbusický, Vrba . Trenér Kamil Bárta.

Horní Bříza – SK ZČE Plzeň 0:0

Nejlepší hráči: Morštajn - Řezáč. Rozhodčí: Křen. ŽK: 1:2. Diváků: 205.

H. Bříza: Mizera – Šimice, Sluka, Frána (87. Šoral), M. Paukner, Hackr, Fedorco (78. Beneš), J. Paukner, Janka, Morštajn, Čechura (55. Křížek). Trenér Václav Votípka.

SK ZČE: Řezáč – Will, Šiml, Bedrna, Chocholatý (82. Kraus), Vohrna, Pata, Bednář, Mašek (90. Marek), Houdek (64. Šmíd), Beránek. Trenér Petr Kural.

Stříbro – Rokycany 0:5

Nejlepší hráči: Benda - Kubík. Poločas: 0:0. Branky: 61. Šíša, 70. Kubík, 78. Aubrecht, 80. J. Scheinherr, 88. Sponer. Rozhodčí: Prokeš. ŽK: 1:3. ČK: 1:0 (85. Šaman). Diváků: 100.

Stříbro: Benda – Ichnatolya (68. Vraštil), Zaoral, Hřebík, Jareš, Šuranský, Šaman, Florus (86. Petraška), Voráček, Dyk, Hudec. Trenér Robert Vágner.

Rokycany: Vild – Vaščák, Šíša (83. Sponer), Hereit, Kubík (88. Fencl), Aubrecht, Procházka, Rýdl, J. Scheinherr, F. Procházka, M. Scheinherr. Trenér Václav Procházka.

Stod – Rapid Plzeň 2:1

Nejlepší hráči: Janča - Netrh. Poločas: 1:1. Branky: 41. Zámeček, 53. Košťál – 14. Čupalka. Rozhodčí: Urban. ŽK: 1:4. Diváků: 200.

Stod: Janča – Kaas, Dolejší, Tuhela, Dlouhý, Zámeček, Fořt (46. Hruška), Košťál, Barnáš (46. Lukášek), Snášel, Brychcín. Trenér Štěpán Hirschl.

Rapid: Štrunc – Peroutka, Buček, Fleissig, Hucl (60. Polívka), Kanát, Liška, Pupalka, Hodaň, Brabec (84. Grepl), Netrh. Trenér Vratislav Opl.

Holýšov – Tachov 0:3

Nejlepší hráči: Čermák – Kaše. Poločas: 0:2. Branky: 8. Habart, 28. J. Viterna (PK), 58. Hudec. Rozhodčí: Simbartl. ŽK: 2:3. Diváků: 350.

Holýšov: Čermák – Hamerník, Trhlík, Hrádek (76. Vrba), Multrus, Majlát, Jeniš, Manowetz (85. Kubina), Procházka (88. Gabriel), Lukáš, Schamberger (58. Beneš). Trenér Jiří Multrus st..

Tachov: Pták – M. Šácha (86. Hobza), L.Viterna, Kaše, P. Šácha (75. Dvořák), Habart (85. Slowik), J. Viterna, Machač (62. Žemlička), Hudec, Folejtar, Tušl. Trenér Jaroslav Pták.