Od úvodní minuty předváděli viktoriáni pohledné kombinační akce, které zakončovali střelbou, ale diváci na první branku čekali dlouho zejména díky vynikajícím zákrokům brankáře Třeštíka.

První gól tak padl až ve 30. minutě a jejím autorem byl hostující Dvořák. Do přestávky přidali viktoriáni ještě další dvě branky.

Snaživí domácí spoléhali na brejky, které táhli Baxa a Panuška. Během dvaceti minut druhé půle ale přidala Viktorka pět gólů a teprve potom se dostali ke slovu také domácí, kteří díky hattricku Panušky korigovali skóre na konečných 4:8.

Počet nastřílených branek mohl být na obou stranách ještě vyšší, ale hostující Vaigl trefil tyč a Chvojka břevno, za domácí se do tyče trefil Hrdina a o břevno otřel střelu Panuška.

Další přátelský zápas sehraje stará garda Viktorie v sobotu 11. července v Liticích.