Lépe se v něm vedlo domácímu SK, který zvítězil 4:2, když všechny branky padly již v prvním poločasu.

Další zápasy se obešly bez překvapení. Petřín lehce porazil Karlov, Letná byla efektivnější v souboji s Košutkou. Duely ve Vejprnicích a na Senku skončily zaslouženou remízou. Střelecky se prosadil hattrickem Kaluba z Letné.

V příštím kole na sebe poutá největší pozornost utkání na Smíchově, kam zajíždí letos výborná Letná.

Výsledky: Vejprnice – Rapid 3:3 (3:1, branky: Hostička 2, Hein – Hnízdil 2, Hyneš). Po hrubých chybách hostující obrany šli domácí rychle do tříbrankového vedení. Rapid do přestávky snížil a ve druhém dějství měl více ze hry, nastřelil dvakrát břevno a tyč a v závěru zaslouženě vyrovnal.

SK 1894 – Smíchov 4:2 (4:2, branky: Karadžov 2, Dudík, M. Kozel – Lukes, J. Fiala). Ve velmi kvalitním utkání se šancemi na obou stranách byli šťastnější domácí.

Senco – Černice 0:0. Po vyrovnaném průběh celého zápasu se týmy rozešly bez branek.

Letná – Košutka 5:2 (3:1, branky: Kaluba 3, Bezdička 2 – Rasl, Dobrý). Herně téměř vyrovnaný duel rozhodla podstatně lepší koncovka domácích.

ZČE – Karlov 5:2 (4:0, branky: Rádl 2, Skora, Pálek, Kubík – Tupec z PK, Dlouhý). Utkání domácí rozhodli již do přestávky. Ve druhé půli se po vystřídání několika hráčů zápas pouze dohrával.

Utkání Slavia – VS bylo odloženo pro nezpůsobilý terén.

Dohrávka 1. kola: Slavia – Smíchov 0:1 (0:0, branka: Jandoš). V utkání měli hosté drtivou převahu, kterou však nedokázali vyjádřit góly.

Střelci: 6 – Vodrážka (SK 1894), Bezdička (Letná), 4 – Lukes (Smíchov), 3 – Dudík (SK 1894), Jonáš (Senco), Kaluba (Letná).

Program 4. kola, dnes 18.30: Černice – Slavia. Středa 18.00: Vejprnice – Senco, Rapid – Košutka, VS – ZČE. Čtvrtek 18.30: Smíchov – Letná.