Tahákem kola byl souboj loňského mistra ze Smíchova s letos výbornou Letnou. V zápase vynikající úrovně však domácí nezaváhali a zaslouženě zvítězili 6:3. Velké překvapení se zrodilo ve Vejprnicích, kde zvítězilo Senco. Vedoucí tým soutěže SK 1894 vyhrál na Karlově a dál s plným bodovým ziskem vévodí tabulce. Vysoká vítězství zaznamenaly týmy Petřína a Rapidu. Střelecky zazářil Baroch, který nasázel do branky Košutky pět branek.

V dalším kole budou zajímavá utkání Petřína s Černicemi a doubravecké derby Senco – Rapid.

Rapid – Košutka 9:0 (2:0, branky: Baroch 5, Korda 2, Kosmata, Hnízdil). Domácí měli v prvním poločase více ze hry a zaslouženě se ujali vedení. Hostující Dobrý po přestávce neproměnil penaltu a pak se již naplno rozeběhl brankostroj domácích.

VS – ZČE 2:7 (0:3, branky: Romeš, Šroubek – Vacek 2, Pešík, Vraný, Rádl, Skora, Pelc). Jednostranná záležitost hostů, kteří toho domácím moc nepovolili.

Černice – Slavia 2:0 (1:0, branky: Trojan, Pompl). Domácí byli po celý zápas lepším celkem a zaslouženě zvítězili.

Smíchov – Letná 6:3 (3:2, branky: Lukes 2, Tříska 2, Mudra, Kreidel – Bezdička 2 (obě z PK), Rous). Na Smíchově oba týmy předvedly pohledný a rychlý fotbal. Po vyrovnané první půli se po přestávce projevila herní převaha úřadujícího mistra.

Karlov – SK 1894 0:2 (0:0, branky: R. Diviš, J. Muzika). Ve vyrovnaném zápase se střelecky prosadili pouze hosté.

Vejprnice – Senco 2:4 (2:2, branky: Šmucer, Kadaně – Jonáš, Hoferek, Podzimek, Větrovský). Vejprnice sice měly po celé utkání převahu, ale v koncovce efektivnější hosté trestali z brejků. Domácí Dobrý navíc neproměnil penaltu.

Střelci: 8 – Bezdička (Letná), 6 – Vodrážka (SK 1894), Baroch (Rapid), Lukes (Smíchov), 4 – Jonáš (Senco), 3 – Dudík (SK 1894), Kaluba (Letná), Rádl, Skora (oba ZČE), Hnízdil (Rapid).

Program 5. kola, dnes 18.00: Slavia – Vejprnice, SK 1894 – VS, Letná – Karlov, 18.30: Košutka – Smíchov. Zítra 18.30: ZČE – Černice, Senco – Rapid.

6. kolo, pondělí 7. května v 18.00: Karlov – Košutka.