Největším překvapením kola je výhra poslední Slavie na hřišti SK 1894. V dalších zápasech Letná nečekaně porazila Petřín, konečně vyhrál Karlov a Vejprnice zdolaly Košutku, Smíchov dokázal vyhrát na Senku.

Rapid – Černice 3:1 (1:1, branky: Páník, Brabec, Baroch – Mentl). Utkání týmů z čela tabulky mělo velmi dobrou úroveň. Po nerozhodném poločasu vstřelil vítězný mistrovský gól hlavou Baroch, v závěru vítězství domácích pečetil Brabec.

Senco – Smíchov 0:4 (0:3, branky: Zrno 2, Tříska, Lukes). První půle byla jednoznačně v režii hostů, po přestávce mělo mírně navrch Senco, ale soupeř si výhru bezpečně pohlídal.

SK 1894 – Slavia 4:5 (2:3, branky: Dudík 3, P. Kučera – Novák 3 (1 z PK), Princl 2). V brankové přestřelce byli šťastnější hosté. Domácí ve druhé půli otočili na 4:3, hosté ale srovnali a v poslední minutě si z penalty zajistili nečekané vítězství.

Letná – ZČE 6:3 (1:2, branky: Rous 2, Dobrý 2, Šampalík, Klička – Pešík, D. Vacek, Kubík). Zkušení hosté už vedli 3:1, ale domácí svou bojovností otočili výsledek utkání.

Vejprnice – Košutka 2:1 (1:0, branky: Dobrý 2 – Dobrý). Domácí bez osmi nemocných hráčů nakonec zvítězili, ale hosté jim zle zatápěli.

Karlov – VS 3:1 (2:0, branky: Sartorius 2, Kluska – Papež). Karlov poprvé na podzim vyhrál po dobrém výkonu celého týmu.

20. kolo, dnes 17.00: Černice – Senco. Středa 16.30: VS – Vejprnice, Slavia – Letná. Čtvrtek 17.00: Smíchov – SK 1894, ZČE – Karlov, 17.30: Košutka – Rapid, 18.30: Senco – Smíchov. Dohrávka 1. kola, pátek 17.00: Černice – Slavie.

Střelci: 32 – Jandoš (Smíchov), 24 – Bezdička (Letná), 19 – Roneš (VS), 17 – Rada (Letná), 15 – Dobrý(Košutka), Rous (Letná), Novák (Slavia), 14 – Řežáb (Rapid), 13 – Baroch (Rapid), Dudík (SK 1894), Tříska (Smíchov).