Zároveň využila překvapivého zaváhání dosud druhé Dýšiny s Doubravkou a svůj náskok zvýšila na tři body před béčkem Rapidu. Tým z Lopatárny nastřílel předposledním Liticím pět gólů.

Víkendové sedmnácté kolo bylo ve znamení střeleckých hodů. Střelci nastříleli dohromady 34 gólů, což je v průměru 4,8 branky na jedno utkání. Nejvíc se činil Jiří Hlaváč, z Rapidu, kterému se podařilo dosáhnout hattrick.

SK ZČE B – Sparta 0:2

Poločas: 0:2. Branky: 17. Sýkora, 35. Hajný. Rozhodčí: Požárek. ŽK: 1:1. Diváků: 40.

SK ZČE B: Jakoubek (46. Strnad) – Lenk, Strážnický, Rous, Vávra, Klečka (65. Hakl), Šiml, Bedrna, Rusnák, Kubík (62. Fleissig), Pekník (46. Bednář).

Sparta: Král – Duchoň, P. Kučera (62. Štěpánek), Holobrádek, Hajný (72. K. Kučera), Schneider, Seidl, Schumann, Chmelík, Sýkora, Švík (46. Pátek).

Rapid B – Litice 5:1

Poločas: 4:0. Branky: 7. Pytlík, 9., 43. a 47. Hlaváč, 35. Novák – 88. Davidjuk. Rozhodčí: Malinčák. ŽK: 2:3. Diváků: 50.

Rapid B: Štrunc – Spour, Janout, Páník, Jiskra, Tomáš (58. Častoral), Šťastný, Novák (50. Tichák), Hlaváč, Jílek (60. Lorenc), Pytlík.

Litice: Vít – Handrejch (46. Hora), Korejčík, Forman, Vacín, Liška (57. Davidjuk), Hanzlíček, Krejcar, Knotek, Nevečeřal, Blovský.

Dýšina – Doubravka B 0:1

Poločas: 0:0. Branka: 84. Vela. Rozhodčí: Mašek. ŽK: 2:5. ČK: 0:1 (87. Urie). Diváků: 60.

Dýšina: Liška – Mužík (37. Šedivec), Šesták, Totzauer, Špánek, Gren, Feřstek, Soroka (51. Piškule), Volín, Stružka, Čechura.

Doubravka B: Tománek – Větrovský, Šváb, Krejčí, Urie, Hric, Chaloupek, Petrželka (60. Schamberger), Valenta, Vela (85. Diviš), Gajan.

Slovan – Bolevec B 2:1

Poločas: 0:0. Branky: Končel, Solfronk – Mitas. Rozhodčí: Klik. ŽK: 3:0. Diváků: 45.

Slovan: Koulák – Tomrdle, Kek, Zýka, Schuster, Cíl (86. M. Santorius), Toman (82. Vričan), Bouřil, Končel, Solfronk, Rak.

Bolevec B: Šimora – Klečka, Běl, J. Pelnář, Kopecký (80. Fictum), A. Sedláček, Fleisner (46. Musil), Fryček (75. Mitas), Stašek, Hackr, Zítek.

Bukovec – Starý Plzenec 5:3

Poločas: 2:1. Branky: 5. Hajna, 25. a 65. Klenovec, 53. Šlehofer, 82. Suchý – 44. Dolák, 47. Kodalík, 85. Schejbal. Rozhodčí: Dolanský. ŽK: 2:3. Diváků: 40.

Bukovec: Lopatka – Suchý, Babka (40. Diviš), Planeta, Barčuk, Šesták, Zíka, V. Šlehofer, Hajna (80. V. Kučera), J. Šlehofer (75. Vavřík), Klenovec.

Starý Plzenec: Csengö – Forejt, Děkanovský, Schejbal, Ševčík, Ranc, Dolák, Houdek, Florian, Steinbach, Kotalík.

Město Touškov – Prazdroj 0:6

Poločas: 0:2. Branky: 36. a 82. Tříska, 40. Popule, 51. Felgr, 77. Pleticha, 87. Kratschmer. Rozhodčí: Jambura. ŽK: 1:2. Diváků: 50.

Město Touškov B: Beran – Hodek, Šiška, Zimmerhackl, Kupec (70. König), Momotov, Šandara (78. Vinš), Vrba, Pašek, Kupec (56. Kotáb), Nosek.

Prazdroj: Kolařík – Brejcha (74. Brichcín), Pleticha, L. Sedláček, Wais (56. Křepelka), Kratschmer, Beriac (74. Diviš), Hyneš, Tříska, Felgr, Popule (58. Hofvajtr).

Letná – VS Plzeň B 7:1

Poločas: 4:0. Branky: 8. a 26. J. Rada, 9. Gärtner, 23. Geiger, 52. Vodička, 54. a 86. Lehký – 85. Hasler. Rozhodčí: Schingler. ŽK: 1:0. Diváků: 50.

Letná: Fryš – P.Vaněk (46. Diviš), J. Rada, Spiegl, Dobrý (46. Vodička), Geiger, Touš (46. Tyr), M. Vaněk (60. Procházka), Žák, Gärtner, Lehký.

VS Plzeň B: Tišer – Čech, Gemov (46. Karas), Bláha, Kolář (40. Herbst), Říha, Lochman, Michálek, Paum (46. Mařík), Hasler, Petelík.