Smíchov remizoval v Černicích

Plzeň – Již druhým kolem pokračoval 32. ročník plzeňské fotbalové Ligy starých gard.

15.4.2014

Ilustrační fotoFoto: DENÍK/Jiří Sejkora

Rapid vysoko porazil Košutku a dostal se do čela soutěže. Po dvou vysokých výhrách má na kontě šest bodů a skóre 15:1. Dalšími týmy s plným počtem bodů jsou SK 1894, které porazilo Vodní stavby, a Petřín, který přehrál Letnou. Rovněž Vejprnice po výhře nad Karlovem mají šest bodů. Remízou skončilo výborné utkání v Černicích, kde hrál Smíchov. Senco po přestávce otočilo zápas se Slavií.

Střelecky se dařilo Brabcovi a Prokšovi, kteří zaznamenali hattrick.

V dalším kole poutají pozornost zápasy Smíchov – Rapid a Košutka – Vejprnice.

Rapid – Košutka 5:0 (4:0, branky: Brabec 3, Korda, Šlehofer). Domácí měli v prvním poločase výraznou převahu, ale dlouho se nedokázali prosadit proti výborně organizované obraně hostů. Až tři branky z hranice pokutového území v závěru poločasu rozhodly o výsledku zápasu. Po přestávce se hra vyrovnala, i hosté měli šance, které však neproměnili.

SK 1894 – Vodní stavby 2:1 (1:1, branky: Rusnák, Mencl – Roneš). Domácí měli o něco více ze hry, ale hostující celek byl bojovnější. Rozhodnutí přišlo ve druhé půli z kopačky Mencla. Hostům však rozhodčí chvilku před koncem upřel vyrovnání, když neuznal jejich branku pro údajný ofsajd.

ZČE – Letná 3:2 (0:2, branky: Rádl, Štrunc, Diepold – Rada 2 (jedna z PK). Domácí celek měl celý zápas převahu, ale dokázal ji vyjádřit až po změně stran, kdy otočil stav zápasu ve svůj prospěch.

Černice – Smíchov 3:3 (0:3, branky: Mojseňuk 2, Stoilov – Prokš 3). Utkání hrané ve vysokém tempu s mírnou převahou domácích, kteří zahodili v do přestávky několik gólových příležitostí. Hosté trestali po rychlých brejcích vynikajícím Prokšem. Domácí začali proměňovat šance až ve druhé půli, když jejich nejlepší hráč Mojseňuk zahodil ještě několik tutovek.

Senco – Slavia 5:2 (0:2, branky: Vlk 2, Jonáš 2, Šváb – Novák, Kuželka). Utkání dvou rozdílných poločasů. V prvním hosté dobře bránili a po pěkných kombinacích potrestali chyby v domácí rozehrávce. Po přestávce se brzy trefil Šváb a nastartoval obrat v zápase. Za stavu 2:2 domácí brankář Liška zlikvidoval tutovku hostů a poté branky Jonáše a Vlka rozhodly slušně hrané utkání.

Vejprnice – Karlov 4:1 (3:1, branky: Hein 2, Kadaně, Ježek – Kubíček). Hosté doplatili v prvním poločase na řadu hrubých chyb v defenzivě. Domácím zařídil prakticky všechny branky internacionál Patrik Ježek.

Střelci: 6 – Baroch (Rapid), 4 – Mojseňuk (Černice), Rada (Letná), 3 – Brabec (Rapid), Korda (Rapid), Karpíšek (Vejprnice), Prokš (Smíchov), Hein (Vejprnice), Vlk (Senco).

Program 3. kola – středa, 18.00: Slavia – Černice, Letná – Senco, Vodní stavby – ZČE, Smíchov – Rapid, 18.30: Košutka – Vejprnice.

Autor: Redakce

15.4.2014 VSTUP DO DISKUSE

Jednejte spolu, vyzval protistrany soud

Výstava Nomádi na nádvoří DEPO2015.

Netradiční místa k přespání: kasárna nebo bývalá hájovna

Viktoria získala brankáře Hrušku

Plzeň – Fotbalová Viktoria Plzeň hlásí další posilu. Smlouvu na dva roky podepsal na západě Čech příbramský gólman Aleš Hruška.