Senco se radovalo z první výhry

PLZEŇ - Fotbalová divize odstartovala o víkendu jarní část sezony. Z první výhry v soutěži se radovalo posílené Senco Doubravka, které doma v derby porazilo rozdílem dvou branek hostující Klatovy.

17.3.2008

Ilustrační fotoFoto: DENÍK/Zdeněk Vaiz

Skupina A

Doubravka – Klatovy 2:0

Vaigl poslal ideální pas na Švece a střela podél Jarolíma znamenala vedení domácích. Po kopu z rohu Jarolím vyrazil Šimrovu střelu a dorážka D. Nováka hlavou stanovila zasloužený výsledek. Domácí Belan ještě v závěru trefil tyč.

Poločas: 1:0. Branky: 24. Švec, 62. D. Novák. Rozhodčí: Fišer. ŽK: 1:1. Diváků: 200.

Doubravka: Míčka – O. Král, D. Novák, M. Smíšek, Kočí – Belan, Sýkora, M. Kovács (46. Klůc), Vaigl – Šimr, Švec (87. Bobák). Trenér I. Kovács.

Klatovy: Jarolím – Šlechta, Lisý. Hovorka, Cihlář – Vítovec (46. Brejcha), Kopp, Mužík, Aubrecht – Beneš (80. Meszáros), Hanzlík. Trenér P. Běloušek.

Písek – Vejprnice 3:0

Po chybách vejprnické defenzivy získali domácí dvoubrankový náskok a s přehledem utkání dohráli. Hostům chybělo pět hráčů základní sestavy, naivně chybovali v defenzivě a branku domácích Jihočechů příliš neohrozili.

Poločas: 2:0. Branky: 26. Puchmajer, 45. Malý, 82. Zušťák. Rozhodčí: Svoboda. Hráno bez karet. Diváků: 300.

Vejprnice: Hajžman – L. Rada, Havránek, R. Černý, Bouřa – Grambal (59. Barnáš), Křen, Braun, Hrdlička – R. Dyk (70. V. Rada), Kučera. Trenér J. Mysliveček.