S cílem napravit si reputaci z předchozích utkání zavítal Touškov, v čele s novým trenérem Martinem Vargou, na půdu třetích Rokycan. Domácí se do svého soupeře hned od úvodu pořádně zakousli, ve 27. minutě to bylo již 3:0. Ani po přestávce Rokycany nepolevily a se svým protivníkem si dělaly doslova, co chtěly. Závěrečné skóre se tak zastavilo na konečných 9:0.

Roli favorita tentokrát nepotvrdil Stod a po vlažném výkonu prohrál se Stříbrem 0:2.

„Předvedli jsme dnes bezkrevný výkon, nevypracovali jsme si za celé utkání žádnou gólovou šanci, dovolím si říct, že to bylo naše nejméně povedené utkání za poslední rok,“ reagoval na výkon domácího mužstva Martin Jelínek, předseda Stodských.

To hosté dokázali se svými příležitostmi naložit o mnoho lépe. V 59. minutě se do brejku dostal Florus, obešel dva bránící hráče a prostřelil Janču. Nedlouho před koncem se brejková situace opakovala. Dyk postupoval s Petraškou proti jedinému obránci domácích a pro druhého jmenovaného bylo jednoduché skórovat.

Vedoucí Chrást nastřílel Bolevci půltucet branek, čtyřmi brankami se zaskvěl útočník Kovařík. „Nakopla nás vyrovnávací branka hostí. Od té doby byli naši útočníci k neudržení a z utkání se stala naše exhibice,“ zhodnotil stručně Luděk Vokoun, prezident Chrástu.

Holýšov nestačil v domácím prostředí na Příkosice, které díky vítězství svého včerejšího soka přeskočily v tabulce. Na výhře má velký podíl skvěle chytající gólman Vaník, jenž si především v úvodní půli poradil s několika ošemetnými situacemi. Hosté rozhodli ze dvou brejků v závěrečné čtvrthodině.

Chrást –Bolevec 6:1

Nejlepší hráči: Kovařík - Körner. Poločas: 1:0. Branky: 61., 71., 74. a 90. Kovařík, 40. a 56. Roubal – 46. Greif. Rozhodčí: Kračmer. ŽK: 3:3. Diváků: 220.

Chrást: Bláha – Brýla (46. Komárek), O. Král (78. Levý), D. Král, Haidlmayer, Sadílek (72. Stružka), Löwy, Tyr (78. Kučera), Vaigl, Kovařík, Roubal. Trenér Jaroslav Diepold.

Bolevec: Kerner – Soukup, Humpál, Šnaider, Soukup, Thomayer (82. Kadeřábek), Černý, Bublík, Šiml (84. Vítovec), Greif, Pelnář (88. Šanoba). Trenér Petr Nykles.

Stod – Stříbro 0:2

Nejlepší hráči: nikdo - Jareš. Poločas: 0:0. Branky: 59. Florus, 82. Petraška. Rozhodčí: Havel. ŽK: 2:2. Diváků: 250.

Stod: Janča – Kaas (65. Lukášek), Dolejší, Tuhela, Dlouhý, Zámeček (65. Harmady), Vlček, Košťál, Hruška, Snášel, Bouřa. Trenér Štěpán Hirschl.

Stříbro: Benda – Zaoral, Hřebík, Demjan, Jareš (75. Petraška), Šuranský, Šaman, Florus, Horáček, Dyk, Kertys. Trenér Robert Vágner.

Rapid Plzeň – Chanovice 0:1

Nejlepší hráči: Hodan - Brom. Poločas: 0:1. Branka: 38. Kostka (PK). Rozhodčí: Prokeš. ŽK: 1:2. ČK: 1:0 (80. Buček). Diváků: 100.

Rapid: Brabec – Šimsa, Netrh, Kanát, Pupalka, Liška, Faist (73. Sváta), Buček, Peroutka, Hodaň. Trenér Vratislav Opl.

Chanovice: Beke – Srb, Šimsa, Šrámek, Brom, Polena (82. Král), Kostka, Melka, Horváth, (90. Ludvar), Hrach, Černohorský. Trenér Pavel Běloušek.

Rokycany – M. Touškov 9:0

Nejlepší hráči: Vaščák - Herman. Poločas: 3:0. Branky: 27., 56. a 66. Kubík, 16. a 73. F. Procházka, 7. Rýdl, 56. Vaščák, 80. J. Scheinherr (PK), 88. Ineman. Rozhodčí: Simbartl. ŽK: 2:3. Diváků: 160.
Rokycany: Vild – Jícha, Vaščák, Šíša (66. Sponer), Hereit, Kubík (70. L. Aubrecht), Procházka, Rýdl, J. Scheinherr, F. Procházka (78. Ineman), M. Scheinherr (60. Drahoňovský). Trenér Pavel Aubrecht.

Touškov: Tománek – Gabčo (46. Hodek), Herman, Kučera (46. Čechura), K. Fürbacher (62. Kotáb), Svoboda, Kovács, S. Karbusický, Vrba (74. Bouzek), Vavrač. Trenér Martin Varga.

Holýšov – Příkosice 0:2

Nejlepší hráči: Jeniš – Vaník. Poločas: 0:0. Branky: 74. Krystl, 84. Votípka. Rozhodčí: Houdek. ŽK: 3:1. Diváků: 290.

Holýšov: Čermák – Hamerník (58. Schamberger), Trhlík (84. Levička), Hrádek, Multrus, Majlát, Lucák, Jeniš, Procházka, Beneš, Lukáš. Trenér Jiří Multrus starší.

Příkosice: Vaník – Pešek, Kohout (60. Štych, Komanec, Prchlík, Jandoš (79. Votípka, 88. Kraidl), Fiala, Krystl, Lysý, Hrubý, Šimandl (64. Pražák) . Trenér Radek Vodrážka.

Tachov – H. Bříza 5:1

Nejlepší hráči: Hudec – Vrla. Poločas: 2:0. Branky: 40. Dvořák, 42. Machač, 65. vlastní, 68. Kaše, 70. P. Šácha – 84. M. Paukner. Rozhodčí: Křen. ŽK: 3:1. Diváků: 250.

Tachov: Pták – L. Viterna, Kaše, P. Šácha, Habart (79. Slowik), J. Viterna, Dvořák, Hudec, Folejtar (83. M. Šácha, Tušl (79. Žemlička), Machač (68. Chmiel). Trenér Jaroslav Pták.

H. Bříza: Korejčík – Šimice, Křížek (58. Čechura), M. Paukner, Hackr, M. Chocholatý, Vrla, J. Paukner, Jagerčík, P. Chocholatý, Fedorco (69. Karadžov). Trenér Václav Votípka.

Vejprnice – SK ZČE Plzeň 1:1

Nejlepší hráči: Vnuk – Beránek. Poločas: 0:1. Branky: 90. Vnuk – 23. Vohrna. Rozhodčí: Burda. ŽK: 6:2. Diváků: 150.

Vejprnice: Slováček – Chvojka (56. Prais), Pleticha, Rada, Puhlovský (78. Hlad), R. Křen, Biedermann, D. Křen (60. Krätsch), Paul, Vnuk, Hlavatý (70. Hora). Trenér Milan Dejmek.

SK ZČE: Řezáč – Will, Šiml, Marek, Kraus, Chocholatý (78. Meszáros), Pata, Bedrna (84. Janda), Vohrna, Bednář, Beránek (89. Bodanský). Trenér Petr Kural.